/    /    /    /    /  

Siddhalepa Skořice list, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
200
ks
Bez DPH 165 Kč

Siddhalepa Skořice list, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

Ájurvédský esenciální olej Ayurveda Luxury Spa Siddhalepa s výtažkem z cejlonského skořicového listu provoní váš domov stimulující a hřejivou vůní. Díky svým antiseptickým a mírně dezinfekční účinkům je výborným podpůrným prostředem při nachlazení a různých virových onemocněních.

Vůně skořice je spojována zejména s vánočním časem. Nejspíše také proto v nás vyvolává pocit tepla, domácího klidu a harmonie. Probouzí unavenou mysl i tělo a pomáhá zvyšovat koncentraci. V aromaterapii se používá k přivolání dobré nálady a zahnání drobných chmur i silnějších depresivních stavů na ústup. Kořeněná vůně je také skvělým afrodiziakálním podpůrným prostředkem.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat.

Upozornění: Esenciální olej ze skořice je vysoce dráždivý. Nepoužívejte jej proto ani v ředěné formě na pokožku. Není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku.

Siddhalepa Skořice list, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

Ajurvédsky esenciálny olej Ajurveda Luxury Spa Siddhalepa s výťažkom z cejlónskeho škoricového listu prevonia váš domov stimulujúco-hrejivou vôňou. Vďaka svojim antiseptickým a mierne dezinfekčným účinkom je výborným podporným prostriedkom pri nachladnutí a rôznych vírusových ochoreniach.

Vôňa škorice je spájaná najmä s vianočným časom. Pravdepodobne aj preto v nás vyvoláva pocit tepla, domáceho pokoja a harmónie. Prebúdza unavenú myseľ aj telo a pomáha zvyšovať koncentráciu. V aromaterapii sa používa na privolanie dobrej nálady a na zahnanie drobných chmúr aj silnejších depresívnych stavov. Korenistá vôňa je tiež výborným afrodiziakálnym podporným prostriedkom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cinnamomum Zeylanicum Leaf Extract
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, celulitida, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza
konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com