/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 106 Wu Pi Yin Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Trávení, Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 106 Wu Pi Yin Wan

TCM formule 106 Wu Pi Yin Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Pilulka pěti slupek, pomáhá zlepšovat stav organismu při otocích končetin a podkožních otocích.

Formule pomáhá rozhýbat stagnující tekutiny a podpořit jejich odvedení z těla. Pomáhá zlepšovat mechanismus cirkulace tekutin v těle.

Směs se užívá v případě otoků končetin, podkožních otoků, potíží s močením, pocitu tíhy celého těla či dolních končetin, malátnosti a průjmu.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček před jídlem.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pornatka kokosová, Morušovník bílý, Cortex acanthopanacis, Mandarinka obecná, Zázvor obecný
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní