/    /  
Vedic Aroma
přeskočit na produkty značky >>

Vedic Aroma

Aromaterapie byla hojně používána již před tisíci lety, zejména ve starověké indické kultuře, v Číně, Egyptě, Babylonu nebo řeckými a románskými civilizacemi. Své znovuzrození zažila ve 20. století, kdy ji "oživil" francouzský lékař jménem Valnet, který bývá nazýván otcem moderní aromaterapie. Základy, které byly položeny před tak dávnou dobou, využívá ke tvorbě čistě přírodních vůní i švýcarská společnost Vedic Aroma. Vychází zejména z učení tradičního indického lékařství, ajurvédy. Aplikováním tohoto holistického přístupu se svými kompozicemi snaží dosáhnout psychické harmonie a napomoci také fyzickému zdraví.

Pro výrobu vonných kompozic jsou používány organicky certifikované nebo z volné sklizně získávané oleje, které jsou výjimečné svou čistotou a vysokou kvalitou. Oleje jsou pomalu destilovány při nízké teplotě a nízkém tlaku, aby nedošlo k narušení účinných složek. Jsou pěstovány výhradně bez používání chemických látek podle přísných standardů ekologického zemědělství. Takovéto oleje jsou vybírány s velikou pečlivostí od výrobců z mnoha zemí po celém světě, přičemž přednost je dávána menším rodinným podnikům a důraz je kladen na zaručitelnost zdrojů. 

Vedic Aroma nabízí podle koncentrace esenciálních olejů v alkoholu či hydrolátu několik variant vůní, klasicky rozdělených na:

  • Parfémy (obsahují 15-40 % podílu vonných látek)
  • Parfémové vody - Eau de Parfum (obsahují 10-20 % vonných látek)
  • Toaletní vody - Eau de Toilette (obsahují 5-15 % vonných látek) 
  • Osvěžující parfémové vody - Eau de Fraicheur (obsahují 3-12 % vonných látek)
  • Kolínské vody - Eau de Cologne (obsahují 3-8 % vonných látek)

V nabídce vůní této značky rovněž nalezneme parfémy na olejové bázi bez alkoholu. Jako základový olej je používán čistý, vysoce kvalitní a bio certifikovaný jojobový olej.

Řazení: Certifikát:
100 ml, sprej
1769
Ájurvédská kolínská voda Vedic Aroma Mansarovar vás zahalí do osvěžující zemité vůně citrusových plodů, která potěší nejenom smysly, ale i tělo.
100 ml, sprej
1769
Ájurvédská kolínská voda Vedic Aroma Pushkar vás zahalí do kořeněné středně těžké vůně myrhy a koriandru, která potěší nejenom smysly, ale i tělo.
100 ml, sprej
1649
Ájurvédská osvěžující voda Vedic Aroma Brahmi vás zahalí do lehké sladké ovocno-květinové vůně. Vůně pomerančových květů se snoubí s jemným kadidlov
100 ml, sprej
1479
Ájurvédská parfémovaná voda Vedic Aroma Jyoti vás zahalí do vůně doplněné o svěží květinové tóny, které potěší smysly. Vůně citrusových plodů a rozk
50 ml, sprej
1359
Ájurvédská parfémová voda Vedic Aroma Ambika vás zahalí do orientální kořeněné vůně, která potěší nejenom smysly, ale i tělo.
50 ml, sprej
Vedic Aroma Ayurvédská parfémová voda Leela 50 ml, sprej
1359
Ájurvédská parfémová voda Vedic Aroma Leela vás zahalí do syté orientální květinové vůně, která potěší nejenom smysly, ale i tělo.
50 ml, sprej
1359
Ájurvédská parfémová voda Vedic Aroma Mohini vás zahalí do lehké exotické květinové vůně.
50 ml, sprej
1359
Ájurvédská parfémová voda Vedic Aroma Sharada vás zahalí do čisté dřevité vůně, která potěší nejenom smysly, ale i tělo.
3 ml, roll on
Vedic Aroma Ayurvédský parfém na bázi oleje Chameli 3 ml, roll on
979
Ájurvédský parfémovaný olej Vedic Aroma Chameli přináší sladkou vůni esenciálních olejů, která vás na dlouhou dobu zahalí do příjemné vůně.
3 ml, roll on
949
Ájurvédský parfémovaný olej Vedic Aroma Champa přináší jemnou nahořklou květinovou vůni vhodnou pro dóšu Pitta.
3 ml, roll on
979
Ájurvédský parfémovaný olej Vedic Aroma Divia přináší orientální vůni esenciálních olejů, která se hodí k dóše Pitta.
3 ml, roll on
1019
Ájurvédský parfémovaný olej Vedic Aroma Jaya přináší lehkou citrusovou vůni esenciálních olejů, která vás na dlouhou dobu zahalí do příjemné vůně.
3 ml, roll on
1019
Ájurvédský olejový parfém Vedic Aroma Moksha přináší sytou kořeněnou vůni santalu doplněnou o kadidlovník.
3 ml, roll on
1019
Ájurvédský olejový parfém Vedic Aroma Padma přináší svěží ovocnou vůni citrusových plodů doplněnou o květinové podtóny.
3 ml, roll on
849
Ájurvédský olejový parfém Vedic Aroma Parijata přináší intenzivní orientální květinovou vůni růží a jasmínu. Tato příjemná vůně vás bude doprovázet
3 ml, roll on
1019
Ájurvédský olejový parfém Vedic Aroma Purna přináší sladkou květinovou vůni jasmínu, růže a sladké vanilky.
3 ml, roll on
1089
Tajemná, bohatá a luxusní vůně růže a růžového dřeva, provzdušněná gerániem a uzemněná teplými dřevitými tóny santalu.
3 ml, roll on
1019
Ájurvédský olejový parfém Vedic Aroma Sughanda přináší svěží květinovou vůni hyacintu a jasmínu doplěnou o šťavnatý pomeranč.
1-18 z 22prvníposlednívpřed