/    /    /    /  

Taoasis Vital, Baldini 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
185
ks
Bez DPH 153 Kč

Taoasis Vital, Baldini 10 ml

Směs éterických olejů Baldini Vital povzbuzuje svou svěží vůní s tóny ovoce, podporuje dobrou náladu a vitalitu celého těla. Osvěžující mírně sladká vůně zralých citrusových plodů dodá energii a zvýší bdělost. Je tak skvělým společníkem pro chvíle, kdy si potřebujete odpočinout, dobít novou energii a získat chuť do života.

Směs olejů má hřejivou svěží vůní zralého citrusového ovoce. Spojuje v sobě tóny šťavnatého  pomeranče, nahořklého grapefruitu a bergamotu. Jejich sladká vůně vás přenese do teplých letních dní, povzbudí a podpoří pohodu těla i mysli.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Vital, Baldini 10 ml

Zmes éterických olejov Baldini Vital povzbudzuje svojou sviežou vôňou s tónmi ovocia,  podporuje dobrú náladu a vitalitu celého tela. Osviežujúca, mierne sladká vôňa zrelých citrusových plodov dodá energiu a zvýši bdelosť. Je tak skvelým spoločníkom pre chvíle, kedy si potrebujete oddýchnuť, dobiť novú energiu a získať chuť do života.

Zmes olejov má hrejivú sviežu vôňu zrelého citrusového ovocia. Spája v sebe tóny šťavnatého pomaranča, horkastého grapefruitu a bergamotu. Ich sladká vôňa vás prenesie do teplých letných dní, povzbudí a podporí pohodu tela aj mysle.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol, Farnesol, Citronelol
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/