/    /    /    /  

Taoasis Voňavá škola, Taoasis 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Taoasis Směsi ÉO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
179
ks
Bez DPH 148 Kč

Taoasis Voňavá škola, Taoasis 10 ml

Směs éterických olejů Baldini Voňavá škola v sobě spojuje éterické oleje pro lepší koncentraci. Osvěžující výrazná vůně citrusových plodů doplněná o zklidňující levanduli zvyšuje bdělost a podporuje soustředění. Vůně se tak hodí pro děti i pro mentálně pracující dospělé a studenty.

Směs olejů s vůní zralých šťavnatých citronů a jemnými tóny levandule osvěžuje mysl, povzbuzuje a zvyšuje tak bdělost. Hřejivá ovocná vůně pomáhá lépe se soustředit i vstřebávat nové informace a má motivační a povzbuzující účinky na mysl.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Voňavá škola, Taoasis 10 ml

Zmes éterických olejov Taoasis Voňavá škola v sebe spája éterické oleje pre lepšiu koncentráciu. Osviežujúca výrazná vôňa citrusových plodov doplnená o upokojujúcu levanduľu zvyšuje bdelosť a podporuje sústredenie. Vôňa sa tak hodí pre deti a pre mentálne pracujúcich dospelých a študentov.

Zmes olejov s vôňou zrelých šťavnatých citrónov a s jemnými tónmi levandule osviežuje myseľ, povzbudzuje a zvyšuje tak bdelosť. Hrejivá ovocná vôňa pomáha lepšie sa sústrediť a vstrebávať nové informácie a má motivačné a povzbudzujúce účinky na myseľ.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Linalool, Citral, Coumarin, Geraniol, Citronellol
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/