/    /    /    /    /  

Medikomed Zázvor 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
131
ks
Bez DPH 108 Kč

Medikomed Zázvor 10 ml

Medikomed Zázvor je přírodní rostlinná silice bez přidaných syntetických látek s mírně štiplavou kořeněnou vůní s citrusovými tóny. Aroma zázvorového esenciálního oleje má významné povzbuzující účinky a skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy ve vaší domácnosti.

Éterický olej ze zázvoru má přirozené antibakteriální účinky a působí proti zánětům. Zároveň podporuje hojení pokožky a lze jej použít na drobná poranění. Posiluje správnou funkci trávicího systému a odstraňuje nechutenství či nevolnost. Zároveň zvyšuje krevní tlak.

Zázvor má také utišující vliv na bolesti pohybového aparátu a je často používán při revmatizmu a artritidě. Uvolňuje svalové napětí a působí proti křečím, díky čemuž je vhodný při zvýšené fyzické námaze. Má podpůrné účinky při běžných infekcích dýchacích cest, jako je rýma či nachlazení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné