Medikomed Zázvor 10 ml

Medikomed Zázvor 10 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Éterický olej ze zázvoru je přirozeně antibakteriální a působí protizánětlivě. Ulevuje od bolestí pohybového aparátu, podporuje hojení pokožky a posiluje trávicí systém.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Medikomed Zázvor je přírodní rostlinná silice bez přidaných syntetických látek s mírně štiplavou kořeněnou vůní s citrusovými tóny. Aroma zázvorového esenciálního oleje má významné povzbuzující účinky a skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy ve vaší domácnosti.

Éterický olej ze zázvoru má přirozené antibakteriální účinky a působí proti zánětům. Zároveň podporuje hojení pokožky a lze jej použít na drobná poranění. Posiluje správnou funkci trávicího systému a odstraňuje nechutenství či nevolnost. Zároveň zvyšuje krevní tlak.

Zázvor má také utišující vliv na bolesti pohybového aparátu a je často používán při revmatizmu a artritidě. Uvolňuje svalové napětí a působí proti křečím, díky čemuž je vhodný při zvýšené fyzické námaze. Má podpůrné účinky při běžných infekcích dýchacích cest, jako je rýma či nachlazení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.