/    /    /    /    /  

Saloos Zázvor 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
132
ks
Bez DPH 109 Kč

Saloos Zázvor 5 ml

Saloos Zázvor je velice oblíbený a hojně používáný přírodní éterický olej bez jakýchkoliv syntetických příměsí. Na dlouhou dobu provoní váš domov či pracoviště a díky svěžím citrusovým tónům účinně neutralizuje nepříjemné pachy. Dodává energii a revitalizuje tělo i mysl.

Esenciální olej ze zázvoru pomáhá uvolnit napětí a oceníte jej zejména v období zvýšeného stresu a tenze. Harmonizuje psychiku a účinně zmírňuje bolesti hlavy. Je s oblibou používán při migrénách a bolestech z nadměrného psychického či fyzického vypětí.

Zároveň přirozeně podporuje pocení a je často využíván při onemocněních dýchacícho traktu, zejména rýmě a nachlazení. Podporuje trávení a pomáhá při nechutenství. Je vhodný také jako součást masážních olejů, ulevuje od bolestí svalů a kloubů a bráni tvorbě jizev.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Upozornění: Éterický olej není vhodný k použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Zázvor 5 ml

Saloos Zázvor je veľmi obľúbený a hojne používaný prírodný éterický olej bez akýchkoľvek syntetických prímesí. Na dlhú dobu prevonia váš domov či pracovisko a vďaka sviežim citrusovým tónom účinne neutralizuje nepríjemné pachy. Dodáva energiu a revitalizuje telo i myseľ.

Esenciálny olej zo zázvoru pomáha uvoľniť napätie a oceníte ho najmä v období zvýšeného stresu a tenzie. Harmonizuje psychiku a účinne zmierňuje bolesti hlavy. Je s obľubou používaný pri migrénach a bolestiach z nadmerného psychického či fyzického vypätia.

Zároveň prirodzene podporuje potenie a je často využívaný pri ochoreniach dýchacieho traktu, najmä nádche a nachladnutí. Podporuje trávenie a pomáha pri nechutenstve. Je vhodný aj ako súčasť masážnych olejov, uľavuje od bolestí svalov a kĺbov a braní tvorbe jaziev.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz