Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Siddhalepa Ayur elixír č. 13 Kanakasawaya 220 ml

Siddhalepa Ayur elixír č. 13 Kanakasawaya 220 ml

Elixír č. 13 obsahuje kombinaci bylinných výtažků z indických rostlin. Napříkad lékořici, které tělu pomáhá dodávat energii a přispívá k normální činnost imunity.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Elixír Kanakasawaya č. 13 Ayur Siddhalepa obsahuje kombinaci výtažků z bylin včetně Adhatody, která je známá svými příznivými účinky na dýchací ústrojí. Její pozitivní působení na dýchací soustavu podporuje i lékořice, která kromě toho pomáhá tělu dodávat potřebnou energii a přispívá k normální činnosti imunitního systému.

Elixír obsahuje lékořici, která přispívá k optimálnímu trávení a činnosti střev. Dále napomáhá normálnímu stavu kloubů a pozitivně ovlivňuje také psychiku. Přispívá k celkovému zklidnění a má příznivé účinky na nervový systém. Lékořice je zároveň jednou z bylin, jež mají pozitivní vliv na močový a reprodukční systém, u mužů pak i na prostatu. Ženy elixír Kanakasawaya ocení také v období menstruace, kdy přidaná beluta železná přispívá k celkové pohodě.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Není náhradou pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road , Ratmalana, Srí Lanka

Nenašli jste to pravé? Co tohle?