Siddhalepa Ayur elixír č. 13 Kanakasawaya 220 ml

Siddhalepa Ayur elixír č. 13 Kanakasawaya 220 ml

Skladem 3 - 5 ks

Elixír č. 13 působí díky obsahu Adhatody či lékořice pozitivně na dýchací ústrojí, trávení a činnost střev. Kromě toho přispívá k duševní pohodě a má antioxidační účinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Elixír Kanakasawaya č. 13 Ayur Siddhalepa obsahuje kombinaci výtažků z bylin včetně Adhatody, která je známá svými příznivými účinky na dýchací ústrojí. Její pozitivní působení na dýchací soustavu podporuje i lékořice, která kromě toho pomáhá tělu dodávat potřebnou energii, posiluje činnost imunitního systému, a navíc působí jako antioxidant.

Elixír díky obsahu lékořice také přispívá k správnému trávení a činnosti střev. Napomáhá normálnímu stavu kloubů a pozitivně ovlivňuje také psychiku. Přispívá k celkovému zklidnění a má příznivé účinky na nervový systém. Lékořice je zároveň jednou z bylin, jež mají pozitivní vliv na močový a reprodukční systém, u mužů také na prostatu. Ženy elixír Kanakasawaya ocení také v období menstruace, kdy přispívá k celkové pohodě díky obsaženému výtažku z beluty železné.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Není náhradou pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?