Siddhalepa Ayur elixír č. 13 Kanakasawaya 220 ml

Siddhalepa Ayur elixír č. 13 Kanakasawaya 220 ml

Elixír č. 13 obsahuje kombinaci bylinných výtažků z indických rostlin. Napříkad lékořici, které tělu pomáhá dodávat energii a přispívá k normální činnost imunity.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Elixír Kanakasawaya č. 13 Ayur Siddhalepa obsahuje kombinaci výtažků z bylin včetně Adhatody, která je známá svými příznivými účinky na dýchací ústrojí. Její pozitivní působení na dýchací soustavu podporuje i lékořice, která kromě toho pomáhá tělu dodávat potřebnou energii a přispívá k normální činnosti imunitního systému.

Elixír obsahuje lékořici, která přispívá k optimálnímu trávení a činnosti střev. Dále napomáhá normálnímu stavu kloubů a pozitivně ovlivňuje také psychiku. Přispívá k celkovému zklidnění a má příznivé účinky na nervový systém. Lékořice je zároveň jednou z bylin, jež mají pozitivní vliv na močový a reprodukční systém, u mužů pak i na prostatu. Ženy elixír Kanakasawaya ocení také v období menstruace, kdy přidaná beluta železná přispívá k celkové pohodě.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Není náhradou pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?