Siddhalepa Ayur elixír č. 16 Punarasawaya 220 ml

Siddhalepa Ayur elixír č. 16 Punarasawaya 220 ml

  • Bez DPH 342 Kč

Elixír Punarasawaya č. 16 je v ájurvédě tradičně používán pro podporu jater, sleziny a ledvin. Je vhodný při zadržování vody v těle, natékání nohou a jiných částí těla. Dodává životní sílu a vitalitu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Elixír Punarasawaya č. 16 Siddhalepa je v ájurvédě tradičně používán pro podporu jater, sleziny a ledvin. Je vhodný při zadržování vody v těle, při natékání nohou a jiných částí těla. Napomáhá udržovat játra a ledviny zdravé, pomáhá při jejich onemocněních a působí také preventivně proti jejich vzniku. Nedoporučuje se však v případech, že jsou játra a ledviny zničené působením alkoholu. Životní energie úzce souvisí se zdravotním stavem ledvin. Pro dostatek síly a vitality je tedy velmi důležité udržovat tyto orgány v co nejlepším stavu.

Každá z jednotlivých přírodních složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly. Ředkev setá je vynikajícím prostředkem při žaludečních a žlučníkových obtížích. Napomáhá také rozpouštění ledvinových a žlučníkových kaménků. Je zároveň mírným projímadlem. Má diuretické účinky a pomáhá usnadňovat vylučování přebytečné vody při jejím zadržování v organismu.

Rostlina Boerhavia Diffusa je vynikající při problémech s močovým ústrojím a jaterních onemocněních, jako je například žloutenka. Napomáhá také zmírňovat příznaky dny a přináší úlevu oteklým nohám, kloubům a otokům všeobecně. Pomáhá také zvyšovat počet červených krvinek a krevních destiček při chudokrevnosti.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Saccharum Officinarum, Raphanus Sativus, Solanum Melongena, Boerhavia Diffusa, Tragia Involucrata, Coscinium Fenestratum, Alcohol (10 %)

Možné alergeny: Alcohol (10 %)

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?