Siddhalepa Ayur elixír č. 7 Dasamoolarishata 220 ml

Siddhalepa Ayur elixír č. 7 Dasamoolarishata 220 ml

  • Značka: Siddhalepa
  • Balení: 220 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 342 Kč

Elixír obnovuje ztracenou energii a zvyšuje odolnost organismu. Při bolestech těla, chudokrevnosti, po mozkové mrtvici, ochablosti, nedostatku svalové hmoty a ztrátě životní síly.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ayur Elixír č. 7. Dasamoolarishata Siddhalepa obnovuje ztracenou energii a zvyšuje odolnost organismu. Používá se při jakýchkoliv bolestech těla, chudokrevnosti, po mozkové mrtvici a ochablosti nebo nedostatku svalové hmoty. Přináší sílu a energii. Působí jako podpůrný prostředek při ztrátě životní síly a při pocitu nechuti do života. Vychází z více než 5000 let staré indické receptury.

Každá z jednotlivých přírodních složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly. Obsažený kotvičník zemní je silný životabudič, přezdívá se mu také rostlinná viagra. Působí příznivě na pohlavní orgány a hormonální aktivitu. Pomáhá také při problémech s neplodností. Navrací energii a celkově omlazuje organismus.

Vinná réva má vysoký obsah vitaminu C a vitaminů z řady B. Pomáhá zvyšovat pevnost kapilár, tepen a žil a zvyšuje vitalitu krevních buněk. Pomáhá také redukovat celulitidu a snižovat nadváhu. Solanum Xanthocarpum působí mírně diureticky, ale v ájurvédské medicíně se využívá především proti dušnosti, bolestem na hrudi, astmatu a zúžení průdušek, ke kterému většinou dochází u astmatického či alergického záchvatu.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Saccharum Officinarum Extract, Solanum Xanthocarpum Extract, Oroxylum Indicum Extract, Tribulus Terrestris Extract, Eagle Marmelos Root Extract, Alisicarpus Rubicarna , Stereospermum Suaveolens Root Extract, Solanum Melongena Root Extract, Aerva Lanata Extract, Gmelina Arborea Root Extract, Vitis Vinifera Juice Extrakt, Alcohol (10 %)

Možné alergeny: Alcohol

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?