Delibutus Ayurvédská mast Ganéša 15 ml

Delibutus Ayurvédská mast Ganéša 15 ml

  • Bez DPH 124 Kč

Ájurvédská mast Ganéša je skvělým pomocníkem při nachlazení, dýchacích obtížích, bolestech hlavy, ale i namožených bolavých svalech díky jedinečné kombinaci uvolňujících esenciálních olejů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ájurvédská mast Delibutus Ganéša je skvělým pomocníkem při nachlazení, dýchacích obtížích, bolestech hlavy, ale i namožených bolavých svalech díky jedinečné kombinaci uvolňujících esenciálních olejů. Ty v kombinaci s rostlinnými oleji a másly snadno proniknou hluboko do pokožky, kde působí blahodárně a uvolňují zatuhlé tkáně.

Mast v sobě spojuje bambucké máslo a mandlový olej, které pokožku celého těla skvěle zjemňují, ale také podporují vstřebávání a účinnost esenciálních olejů. Eukalyptový olej společně s oleji ze skořice, citronové trávy, máty a myrhy jsou plné rostlinných silic, které aktivně podporují prokrvení pokožky a usnadňují tak dýchání, napomáhají snadnějšímu vykašlávání a ulevují při bolestech svalů.

Kromě toho je balzám vhodným pomocníkem i při bolestech hlavy a migrénách, kdy svou příjemnou osvěžující vůní eliminuje nepříjemné pocity, také pomáhá při menstruačních bolestech i problémech spojených s klimakteriem. Příjemná vůně esenciálních olejů navozuje pocit klidu a pohodovou náladu.

Použití: Malé množství masti aplikujte při nachlazení na oblast hrudníku, při bolestech hlavy na spánky. Lze použít i k masáži bolavých svalů a kloubů.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?