Nástroje Zdraví BeneVis LK, kapsle 90 ks

Nástroje Zdraví BeneVis LK, kapsle 90 ks

  • Značka: Nástroje Zdraví
  • Balení: 90 ks
  • Ostatní kategorie: Zrak
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Doplněk stravy z čistě přírodních surovin díky obsahu borůvky a dalších plodů podporuje ochranu oční tkáně, regeneruje oči při únavě a celkově podpoří odolnost organismu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Doplněk stavy Nástroje zdraví BeneVis LK díky antioxidačním účinkům podporuje ochranu oční tkáně. Kapsle v sobě kombinují účinky borůvky, kustovnice, klanoprašky a yzopu. Ty mají nejen pozitivní účinky na správné fungování zraku, ale nabízí i mnohé další přínosy pro lidský organismus.

Kasle přispívají k udržení správného stavu zraku, a to především díky obsahu plodů borůvky. Působí antioxidačně, a chrání tak organismus před působením nepříznivých volných radikálů, které mohou způsobovat předčasné stárnutí buněk. Borůvka stabilizuje tvorbu kolagenu v oku, a podporuje tak regeneraci očí při únavě, a poradí si i s opuchlou pokožkou víček.

Doplněk BeneVis rovněž přispívá ke správné funkci cévního systému a k udržení normálního stavu sliznic žaludku a tenkého střeva. Kustovnice čínská celkově podpoří imunitní systém, a posílí tak odolnost organismu vůči virům nebo bakteriím. Klanopraška je skvělým prostředkem pro posílení organismu při stresu a yzop zase podporuje správnou činnost dýchacího systému, jater a stav kostí a kloubů.

Použití: Užívejte jednu až dvě kapsle denně. Zapijte dostatečným množství vody.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Borůvka plod, Klanopraška plod, Kustovnice plod, Yzop, rostlinná kapsle HPMC

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Příznivé účinky: detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha a zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy.