Sanatur Chlorella bio, tablety

Sanatur Chlorella bio, tablety

Řasa chlorella je výborným pomocníkem při detoxikačních či redukčních kúrách. Díky vysokému obsahu železa podporuje krvetvorbu a je výborná v případě výraznější ztráty krve.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sladkovodní řasa chlorella Sanatur v tabletách je výborným pomocníkem při detoxikačních či redukčních kúrách. Chlorella na sebe účinně váže škodlivé látky a urychluje jejich odplavování z těla ven. Je proto vhodná také pro zlepšení stavu problematické pleti, která je často způsobena zaneseným organismem. Blahodárné účinky chlorelly ocení také osoby se zvýšenou pracovní zátěží a jednostrannými stravovacími návyky.

Díky vysokému obsahu železa podporuje chlorella krvetvorbu a je proto výborná pro osoby trpící na anémii a také v případě výraznější ztráty krve, jakou je například úraz, menstruace, porod a další. Se svými 2-3 % rostlinného barviva chlorofylu je chlorella považována za jeden z nejvýznačnějších zdrojů listové zeleně. Chlorofyl zmírňuje dopad stresu na organismus a pomáhá navodit celkovou tělesnou pohodu.

Chlorella také příznivě působí na stav jater, žlučníku a ledvin, napomáhá harmonizovat hladinu cholesterolu i cukru v krvi a podporuje správnou činnost trávicího ústrojí. Přípravek má čistě rostlinné složení. Neobsahuje gluteny, laktózu, kvasinky, ani přidané dochucovadla, barviva a plnidla. Díky svému vysokému obsahu železa a dalších živin je vhodný také jako potravinový doplněk pro vegany a vegetariány.

Dávkování: Užívejte tři kapsle třikrát denně a zapijte dostatečným množství vody.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?