Nobilis Tilia Eukalyptus globulus b.s. cineol 10 ml

Nobilis Tilia Eukalyptus globulus b.s. cineol 10 ml

  • Bez DPH 115 Kč

Eucalyptus Globulus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích a onemocnění močových cest. Pomáhá uvolnit bolavé svaly a klouby.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Eucalyptus Globulus Nobilis Tilia má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání, osvěžuje a snižuje horečku. Působí pozitivně při nachlazení močových cest. Zlepšuje prokrvení pokožky, a pomáhá tak uvolnit bolavé svaly a klouby.

Eukalyptus aktivně pomáhá při nachlazení a onemocnění dýchacích cest. Usnadňuje dýchání a napomáhá vykašlávání, uvolňuje ucpaný nos a urychluje rozpouštění hlenu. Svěží mentolová vůně osvěžuje tělo i mysl, mírní horečku i bolesti hlavy. Také uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů a pomáhá bezbolestnému pohybu.

Vlna osvěžení

Éterický olej Eucalyptus globulus pohltí všechny vaše smysly a potěší vaše tělo i mysl komplexními účinky. Eukalyptus účinně zmírňuje únavu, osvěžuje mysl a podporuje schopnost koncentrace, proto je vhodnou vůní nejen domů, ale také na pracoviště. Eukalyptus globulus má významné účinky na celý organismus, a to jak na jeho fyzickou, tak psychickou stránku díky silnému aromaterapeutickému potenciálu. 

Nejen proti rýmě a nachlazení

Eukalyptus není jen jeden, existuje jej více druhů, a každý má trochu jiné účinky. Eukalyptus globulus působí na dýchací systém, kdy pomáhá uvolňovat dýchací cesty, snižuje jejich otok a uleví ucpanému nosu a dutinám. Pomáhá při zánětech horních cest dýchacích a zmírňuje dráždivý kašel a usnadňuje dýchání. Je přirozeně antiseptický, snižuje horečku a působí proti zánětům v celém těle.

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 3 let. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Eucalyptus Globulus Oil1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Eucalyptus Globulus Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.