Nobilis Tilia Eukalyptus radiata bio 10 ml

Nobilis Tilia Eukalyptus radiata bio 10 ml

  • Bez DPH 189 Kč

Eucalyptus Radiata má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. V nízkých koncentracích je vhodný i během těhotenství a pro malé děti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Eukalyptus radiata je čistý éterický olej vyráběný v bio a lékopisné kvalitě. Díky tomu je jeho příznivý účinek na lidský organismus maximální. Jiskrná vůně eukalyptu s bylinnými tóny přímo vybízí k inhalaci a dodá vám pocit dlouhotrvající svěžesti.

Eucalyptus radiata je velice podobný druhu eucalyptus globulus, avšak je o poznání jemnější. Lze jej použít i pro malé děti, a to od 9. týdne věku. Působí příznivě na dýchací trakt, čistí dýchací cesty a udržuje jejich průchodnost. Je vhodným pomocníkem při rýmě či nachlazení.

Rostlinná silice z eukalyptu zároveň ulevuje od bolestí pohybového aparátu, působí mimo jiné při revmatizmu a artritidě. Ihned osvěžuje tělo i mysl a je výborný i při poruchách koncentrace či chronické únavě. Pomáhá při migrénách a harmonizuje psychiku.

Mnoho tváří eukalyptu

Éterický olej Eukalyptus Radiata od Nobilis Tilia vás pohltí nejen svou osvěžující vůní, ale rovněž svými účinky. Eukalyptus není jen jeden, existuje jej více druhů, a každý má trochu jiné účinky. Eukalyptus radiata se vyznačuje především svými antiseptickými vlastnostmi, působením při respiračních onemocněních a úlevou při bolestech.

Proti rýmě a kašli

Eukalyptus radiata Nobilis Tilia je šikovným pomocníkem ve chvílích, kdy vás trápí rýma či nachlazení. Pomáhá uvolňovat dýchací cesty, snižuje jejich otok a uleví ucpanému nosu a dutinám. Zároveň zmírňuje dráždivý kašel a usnadňuje dýchání. Eukalyptus radiata rovněž snižuje horečky dlouhodobě chrání proti infekcím díky svým přirozeně antiseptickým vlastnostem.

Osvěžení a úleva od bolestí

Díky své svěží mentolové vůni Eukalyptus radiata oceníte také ve chvílích, kdy se cítíte unavení a bez energie. Tato esence je vhodná nejen do domácnosti, ale i na pracoviště, protože zmírňuje únavu, osvěžuje mysl a podporuje schopnost koncentrace. Eukalyptus radiata zároveň ulevuje od bolestí pohybového aparátu a působí při zánětech močových cest.

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Neaplikujte olej na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Eucalyptus Radiata (Eucalyptus) Oil1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Eucalyptus Radiata (Eucalyptus) Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.