Superionherbs Ganoderma Reishi, Spor

Superionherbs Ganoderma Reishi, Spor

  • Značka: Superionherbs
  • Balení: 4*90 kapslí
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Ganoderma Duanwood Reishi Spor je složen z výtažků houby reishi, která je nazývána "houbou nesmrtelnosti" a je jednou z nejcennějších a nejvyhledávanějších rostlin.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Duanwood Red Reishi Spór Superionherbs je složen z výtažků houby Reishi, která je nazývána "houbou nesmrtelnosti" a je jednou z nejcennějších a nejvyhledávanějších rostlin. DuanWood Red Reishi Spór je 100% spórový prášek z houby Ganoderma lucidum dezintegrovaný mechanicky za studena na 98,7% pro maximální vstřebatelnost, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Získává se z jednoleté červené houby. Každodenní konzumace DuanWood Reishi všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu a je jednou z nejoceňovanějších léčivých rostlin tradiční čínské medicíny.

Spórový prášek je esencí houby (spory slouží k rozmonožování Reishi) a z 1000 kg hub se získá 1-2 kg sporového prášku. Ten se speciální metodou za studena musí dezintegrovat, aby účinné látky byly využitelné pro lidský organizmus, přičemž stupeň dezintegrace určuje i účinnost produktu. V produktech Superionherbs je použit spórový prášek s 98,7% dezintegrací.

Reishi svou výbornou pověst získala před 2400 lety. Už v té době byla Reishi známá jako jeden z nejmocnějších rostlinných adaptogenů. A postupně tyto účinky potvrdily i vědecké výzkumy a lékařské studie v moderní době.

Pokud by se měla označit jedna rostlina jako páteř celostní medicíny, byla by to dozajista Reishi. Byla zmíněna už v medicínském díle Bencao Gangmu (čínská Farmakopei) autora Li Shih-Chen. Červená Reisha byla v tomto textu považována za vůbec nejléčivější rostlinu. Čínský lékař a akupunkturista Li Shih-Chen píše: “Pravidelná konzumace Reishi učiní tělo lehkým, mladým a prodlouží život.”

Tip: Vhodné doplnit užíváním Duanwood Red Reishi Extrakt.

Dávkování: První týden: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní. Od druhého týdne: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní a 1 kapsle odpoledne mezi jídly. Kapsle zapijte nejlépe vlažnou nebo teplou tekutinou.

Upozornění: Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: 300 mg Ganoderma lucidum spor, Hovězí želatina

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716, 110 00 Praha 1 Česká republika, www.superionherbs.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?