Nobilis Tilia Geránium růžové 10 ml

Nobilis Tilia Geránium růžové 10 ml

Nobilis Tilia Geránium růžové vás okouzlí svým exotickým aroma s květinovými tóny lehce připomínající vůni růže. Působí příznivě při mnoha fyzických i psychických obtížích. Jeho použití je vhodné zejména v období zvýšeného psychického vypětí, neboť geránium napomáhá odstranit úzkost, nervozitu či depresivní náladu. Zároveň zmírňuje chronickou únavu a přináší osvěžení pro vaši mysl.

Díky svým stahujícím a chladivým účinkům přináší úlevu při mnoha onemocněních, je vhodné jako podpůrný prostředek při léčbě hemoroidů či nadměrného mestruačního krvácení. Jeho harmonizační efekt oceníte také v období klimakteria či při problémech se sníženou plodností. 

Geránium má zároveň silné protizánětlivé účinky, mírní podráždění pokožky a podporuje regenerační schopnost pokožky. Výborně ošetřuje suchou a reaktivní pokožku, působí příznivě při lupénce, ekzému a dalších kožních onemocněních. Jeho květinová vůně podporuje intuici, představivost a posiluje smyslové vnímání.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný!

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Pelargonium Roseum Oil

Možné alergeny: Pelargonium Roseum Oil

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, stres a úzkost, zralá pleť

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.