Diochi Gerocel 50 ml

Diochi Gerocel 50 ml

  • Značka: Diochi
  • Balení: 50 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 443 Kč

Bylinné kapky Diochi Gerocel posilují správnou činnost celého organismu, očišťují tělo od škodlivých látek a chrání jej před známkami předčasného stárnutí. Obsažené bylinky osvěžují tělo i mysl, dodávají energii a současně celý organismus detoxikují a přispívají k jeho zdraví.

Účinná kombinace bylin pročišťuje celý organismus, detoxikuje jej a pomáhá vyplavovat škodlivé látky z těla pryč. Tím je posílena imunita, tělo je odolnější vůči infekci a lépe zvládá stresující náročné situace. Pravidelné užívání kapek chrání celé tělo před známkami stárnutí, posiluje je a navrací vitalitu.

Dávkování: Před použitím protřepejte! Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Selaginnella deoderleinii, Withania spavá, Arychrocline satureioides, Mochyně drobnoplodá, Lapačo červené, Pornatka kokosová, Kurkuma zedoaria, Anona ostnitá, Kočičí dráp

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.