Naturalis Graviola 100 g

Naturalis Graviola 100 g

Prášek z listů gravioly (anony) je bohatý na bílkoviny, sacharidy, vitamin C a také nenasycené mastné kyseliny. Snadno ho rozmícháte ve vodě nebo přidáte do jogurtu, smoothie apod.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Graviola od Naturalis je doplněk stravy ve formě prášku. Graviola je peruánský strom, který má zelené ostnaté plody a neopadavé lesklé listy. Ty obsahují velké množství bílkovin a sacharidů a představují zdroj draslíku, hořčíku, vápníku nebo fosforu.

Graviola, nebo také anona, je kromě minerálních látek také zdrojem vitaminu C, ale také nenasycených mastných kyselin. V Jižní Americe se graviola, především olej z jejích listů, využívá v tradičním léčitelství, a to jak na fyzické, tak psychické potíže. Prášek z gravioly snadno rozmícháte ve vodě nebo ho přidáte do müsli, jogurtu či smoothie.

Dávkování: Dospělí užívají 2 čajové lžičky denně, děti od 3 let 1 čajovou lžičku denně. Prášek rozmíchejte ve vodě, ovocné šťávě, nebo zamíchejte třeba do jogurtu.

Upozornění: Neužívejte, pokud se léčíte s nízkým krevním tlakem či srdečními problémy. Nejedná se o náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Trávení, Krevní cukr, Imunitní systém

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?