Taoasis Horký šálek zázvor a citron, Baldini 10 ml

Taoasis Horký šálek zázvor a citron, Baldini 10 ml

  • Bez DPH 119 Kč

Horký šálek zázvor a citron zahřeje tělo i duši a zároveň krásně provoní váš čaj. Zázvor a citrusy se perfektně hodí pro dlouhé chladné večery. Zahřejí vás, když jste nemocní nebo na vás něco leze.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Horký šálek zázvor a citron Baldini zahřeje tělo i duši a zároveň krásně provoní váš čaj. 100% čisté aroma zázvoru a citrusových plodů se perfektně hodí pro dlouhé podzimní a zimní večery. Pořádně vás prohřejí, když jste nemocní nebo na vás něco leze.

Horký šálek zázvor s citronem skvěle ochutí váš běžný čaj, provoní jej a posílí jeho uklidňující a prohřívací účinky. Zázvor je skvělým společníkem v zimě a na podzim, zahřívá celé tělo a posiluje jej vůči virózám, chřipkám a dalším onemocněním. Společně s citronem tvoří skvělou kombinaci pro chvíle, kdy jste nemocní, něco na vás leze, nebo chcete jen za dlouhého chladného večera zahřát tělo i duši.

Použití: 2-6 kapek nakapejte do trochy medu či sirupu a zamíchejte do teplého čaje.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Ethanol1), Citrus Limonum Peel Oil1), Zingiber Officinale Root Oil1), Citrus Sinensis Peel Oil2), Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil2)

1) Demeter, 2) Bio

Možné alergeny: Ethanol, Citrus Limonum Peel Oil, Zingiber Officinale Root Oil, Citrus Sinensis Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3, 32758 Detmold Německo, http://taoasis.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?