Prohlédněte si vaše seznamy přání

Taoasis Horký šálek zázvor a citron, Baldini 10 ml

Taoasis Horký šálek zázvor a citron, Baldini 10 ml

Horký šálek zázvor a citron zahřeje tělo i duši a zároveň krásně provoní váš čaj. Zázvor a citrusy se perfektně hodí pro dlouhé chladné večery. Zahřejí vás, když jste nemocní nebo na vás něco leze.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Horký šálek zázvor a citron Baldini Taoasis zahřeje tělo i duši a zároveň krásně provoní váš čaj. 100% čisté aroma zázvoru a citrusových plodů se perfektně hodí pro dlouhé podzimní a zimní večery. Pořádně vás prohřejí, když jste nemocní nebo na vás něco leze.

Horký šálek zázvor s citronem skvěle ochutí váš běžný čaj, provoní jej a posílí jeho uklidňující a prohřívací účinky. Zázvor je skvělým společníkem v zimě a na podzim, zahřívá celé tělo a posiluje jej vůči virózám, chřipkám a dalším onemocněním. Společně s citronem tvoří skvělou kombinaci pro chvíle, kdy jste nemocní, něco na vás leze, nebo chcete jen za dlouhého chladného večera zahřát tělo i duši.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: 2-6 kapek nakapejte do trochy medu či sirupu a zamíchejte do teplého čaje.

Ostatní kategorie: Směsi éterických olejů

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?