TeaTao Housenice čínská, kapsle 100 ks

TeaTao Housenice čínská, kapsle 100 ks

Housenice čínská je vzácný druh parazitující houby, která se vyskytuje pouze ve vysokých nadmořských výškách v Číně a Tibetu. Je zdrojem vitaminů, minerálů, ale i omega mastných kyselin.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Housenice neboli Cordyceps je cizopasná houba pocházející z Asie. Roste ve vysokých nadmořských výškách, ke svému vývinu potřebuje parazitovat na housenkách motýlů. Cordyceps představuje zdroj polysacharidů i bílkovin nebo aminokyselin. V housenici najdeme také minerální látky, jako je železo, hořčík, vápník, vitaminy skupiny B (vitamin B12, vitamin B1, vitamin B2), vitaminy E a K, omega mastné kyseliny a aminokyseliny.

Cordyceps představuje zdroj tělu prospěšných látek, podporujících činnost lidského organismu. Vitaminy skupiny B se starají o zachování optimálních nervových funkcí. Železo napomáhá k udržení normálních funkcí energetického metabolismu, podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. Podílí se na přenosu kyslíku v těle, přispívá k podpoře obranyschopnosti organismu a k udržení tělesné energie, hraje roli při procesu dělení buněk. Hořčík přispívá k normálnímu stavu kostí, zubů, je prospěšný pro optimální činnost svalů a nervové soustavy. Osvěžuje organismus. Vápník se podílí na normální srážlivosti krve a buněčném dělení, podporuje činnost energetického metabolismu a svalů. Je prospěšný pro růst a vývin kostí u dětí a napomáhá zachování normálního stavu zubů.

Dávkování: Užívejte jednu kapsli třikrát až čtyřikrát denně. Zapíjejte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Imunitní systém

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Nenašli jste to pravé? Co tohle?