TeaTao Housenice čínská, kapsle 100 ks

TeaTao Housenice čínská, kapsle 100 ks

Skladem 3 - 5 ks

Housenice čínská je vzácný druh parazitující houby, která se vyskytuje pouze ve vysokých nadmořských výškách v Číně a Tibetu. V TCM se používá především pro doplňování esence ledvin.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Housenice neboli cordyceps  je houba rostoucí v Asii ve vysokých nadmořských výškách. Skládá se z houby i larvy, a díky tomuto složení 2v1 posiluje současně yin i yang. V tradiční čínské medicíně se využívá především pro posílení ledvinové esence jing, která je zásadním kamenem našeho celkového stavu.

TCM považuje housenici za houbu dlouhověkosti, a to právě proto, že doplňuje esenci ledvin. Není to však jediný její benefit. Představuje totiž také významný zdroj polysacharidů i bílkovin nebo aminokyselin. V housenici najdeme také nezanedbatelné množství minerálních látek jako železo, hořčík nebo vápník a vitamin B12.

Dávkování: Užívejte jednu kapsli třikrát až čtyřikrát denně. Zapíjejte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Imunitní systém

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Vyzkoušeno / Ingrid 6. 3. 2013 14:22

Vyzkoušela jsem to s Maccou, efekt se dostavil. Více energie, odbourání bolestí hlavy, bolesti zubů a svalů, snad i lepší tlak. Celková spokojenost. Otázkou je, jestli to bylo Maccou nebo touto houbou:). Ale neuškodilo ani jedno z toho. Teď již nepoužívám a opravdu cítím větší únavu ("trpím" na nízký tlak), takže si asi zase koupím Maccu a uvidím.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?