Diochi Intocel 50 ml

Diochi Intocel 50 ml

  • Bez DPH 443 Kč

Regenerační bioinformační kapky Intocel mají skvělé regenerační a harmonizační účinky především na celý zažívací trakt, stabilizují činnost žaludku i tlustého a tenkého střeva.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Regenerační bioinformační kapky Diochi Intocel mají skvělé regenerační a harmonizační účinky především na celý zažívací trakt, stabilizují činnost žaludku i tlustého a tenkého střeva a současně působí antibakteriálně.

Účinná kombinace rostlinných i bylinných výtažků regenerují a harmonizují činnost žaludku, ale i žlučníku a jater, napomáhají správnému vylučování žaludečních šťáv, a tak i dobrému zažívání. Bylinné látky prostupují přes zažívací systém i do dalších částí těla jako jsou cévy a také klouby, kde chrání před vznikem zánětů. Pravidelné užívání bioinformačních kapek působí pozitivně při alergiích, čistí krev, mírní nechutenství a podporuje správné trávení i zdravé vyprazdňování. Kapky zamezují překyselení organismu a aktivně jej regenerují.

Dávkování: Užívejte 20 kapek 3x denně vždy po jídle.

Upozornění: Není vhodné pro děti. Před použitím řádně protřepejte!

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Voda, Líh kvasný (28 %) , Fruktóza, Croton lechreri, Len setý, Ptačí zob lesklý, Korkovník amurský, Boryt barvířský, Baphicacanthus Cusia, Anona ostnitá, Maytenus macrocarpa, Dub letní, Rdesno hadí kořen, Krvavec toten, Kadidlovník pravý, Myrhovník abescínský

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.