Ecce Vita Kagul, kapsle 60 ks

Ecce Vita Kagul, kapsle 60 ks

  • Bez DPH 217 Kč

Doplněk stravy Kagul Ecce Vita v sobě spojuje účinky devíti ajurvédských bylin a koření, které mají detoxikační účinky, pozitivně ovlivňují metabolismus i celkovou obranyschopnost organismu. Kapsle mají zároveň pozitivní účinky na trávicí systém, ledviny a močový měchýř.

Kapsle díky obsahu vrcholáku a zázvoru napomáhají optimalizovat funkci žaludku a střev. Ty spolu se zázvorem a černým a dlouhým pepřem podporují tvorbu žaludečních šťáv, čímž přispívají k rychlejšímu strávení těžších či tučných jídel, a napomáhají tak i redukci tělesné hmotnosti. Dále mají lehce dezinfekční účinky a působí proti nechutenství či nadýmání.

Emblika lékařská a kardamon přispívají k celkové fyzické pohodě, dodávají energii a posilují správnou činnost imunitního systému. Chebule neboli guduči působí na metabolismus tuků a krevního cukru v těle, má příznivý vliv na játra či močové cesty a napomáhá z těla vyplavovat škodlivé toxiny.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 2- 3x denně.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia) nať extr., Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula) plod extr., Emblika lékařská (Emblica officinalis) plod extr., Vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica) plod extr., Zázvor (Zingiber officinale) hlíza extr., Černý pepř (Piper nigrum) plod extr., Dlouhý pepř (Piper longum) plod extr., Kardamon (Elettaria cardamomum) semeno extr., Skořicovník (Cinnamomum zeylanicum) kůra extr., Zahušťovadlo: arabská guma, Celulóza - rostlinná kapsle

Konzistence: pevná

Obal: plastový, skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10, 101 00 Praha 10 Česká republika, http://eccevita.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ ivana buchtova 25. 6. 2014 14:40

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.