Ecce Vita Kagul, kapsle 60 ks

Ecce Vita Kagul, kapsle 60 ks

  • Bez DPH 217 Kč

Doplněk stravy je kombinací devíti bylin a koření, které příznivě působí na metabolismus tuků a cukrů, podporují trávení a zažívání i činnost imunitního systému.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Doplněk stravy Kagul Ecce Vita v sobě spojuje účinky devíti ajurvédských bylin a koření, které mají detoxikační účinky, pozitivně ovlivňují metabolismus i celkovou obranyschopnost organismu. Kapsle mají zároveň pozitivní účinky na trávicí systém, ledviny a močový měchýř.

Kapsle díky obsahu vrcholáku a zázvoru napomáhají optimalizovat funkci žaludku a střev. Ty spolu se zázvorem a černým a dlouhým pepřem podporují tvorbu žaludečních šťáv, čímž přispívají k rychlejšímu strávení těžších či tučných jídel, a napomáhají tak i redukci tělesné hmotnosti. Dále mají lehce dezinfekční účinky a působí proti nechutenství či nadýmání.

Emblika lékařská a kardamon přispívají k celkové fyzické pohodě, dodávají energii a posilují správnou činnost imunitního systému. Chebule neboli guduči působí na metabolismus tuků a krevního cukru v těle, má příznivý vliv na játra či močové cesty a napomáhá z těla vyplavovat škodlivé toxiny.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 2- 3x denně.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ ivana buchtova 25. 6. 2014 14:40

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.