Nobilis Tilia Kasie, skořice čínská 10 ml

Nobilis Tilia Kasie, skořice čínská 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 127 Kč

Éterický olej ze skořice čínské silně působí na psychiku, odstraňuje úzkosti a deprese. Zároveň do hloubky prohřívá tkáně, uvolňuje svaly a přináší rychlou úlevu od bolesti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Kasie je čistá rostlinná silice skořice čínské s výraznou kořeněnou vůní, jež omámí vaše smysly. Vůně kasie má velmi příznivé účinky na psychickou stránku organismu, působí jako přírodní antidepresivum a přináší okamžité uklidnění ve chvílích duševního vypětí. Pomáhá při chronickém strachu, úzkostech a fóbiích. Zároveň jsou jí připisovány také afrodiziakální účinky.

Éterický olej z kasie napomáhá podporovat lokální prokrvení pokožky a dalších tkání a zároveň je do hloubky prohřívá. Díky tomu je jeho použití vhodné při zimomřivosti a pocitu studených rukou a nohou. Hřejivé účinky kasie mají efekt také na uvolnění různých svalových skupin a rychlou úlevu od bolesti.

Kasie je skvělým přípravkem i v případě, že vás trápí nízký tlak a má příznivé účinky také při bolestivé menstruaci. Exotická vůně kasie harmonizuje metabolické pochody v organismu, optimalizuje mikrocirkulaci a zároveň maximalizuje potenciál vašeho odpočinku.

Omamná vůně

Skořice čínská Nobilis Tilia je éterickým olejem, který vás obklopí svou kořeněnou vůní a výborně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Skořicovník čínský roste v oblasti Barmy, Číny, Thajska a Indonésie a je pro svou vůni i jedinečné účinky oblíbený již od Starověku. Kořeněná vůně skořice působí na všechny smysly a přinese do vaší domácnosti harmonickou atmosféru.

Uvolnění pro vaši mysl

Vůně kasie neboli skořice čínské je intenzivnější, než běžná skořice a vyznačuje se silnými účinky na psychiku. Pomáhá uvolnit mysl a zmírnit duševní vyčerpání a je rovněž vhodnou silicí pro meditaci. Zmírňuje stres a pomáhá zapomenout na starosti, zlepšuje náladu a má antidepresivní účinky. Zároveň pomáhá také při strachu a trémě a přináší psychickou podporu při fóbiích.

Úleva od bolestí

Skořice čínská má silné prohřívací účinky na tkáně a podporuje jejich prokrvení. Díky tomu stimuluje regeneraci pokožky a tkání a zároveň urychluje hojení. Prohřívací účinky kasie oceníte rovněž při bolestech pohybového aparátu, které účinně zmírňuje a je vhodnou součástí masážních olejů. Skořici čínské jsou rovněž připisovány afrodiziakální účinky.

Umění aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 5 let věku. Není určen k dlouhodobému užívání. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.