Nobilis Tilia Kmín černý - vyřaz 5 ml

Nobilis Tilia Kmín černý - vyřaz 5 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 5 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Éterický olej z černého kmínu podporuje činnost trávicího systému, ulevuje křečím v žaludku a ve střevech a pomáhá při nevolnosti. Posiluje sebedůvěru a dodává pocit jistoty.  

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Kmín černý je éterický olej lékopisné kvality, jenž váš překvapí svými komplexními účinky na lidský organismus. Jeho aroma je silně kořeněné, teplé a s mírným anýzovým nádechem. Tato vůně je skutečně velmi působivá a její aromaterapeutický efekt působí na tělo i mysl. Rostlinná silice neobsahuje jakékoliv další přidané látky, čímž jsou její účinky maximalizovány.

Éterický olej z černého kmínu má příznivý vliv především na oblast trávicího traktu. Účinně reguluje zažívání, ihned ulevuje křečím v žaludku a ve střevech a podporuje jejich činnost. Díky tomu pomáhá při mnoha příznacích špatné funknce trávicího sytému, jako je nadýmání, pálení žáhy, průjem,  nechutenství či nevolnost. 

Kmín černý má zároveň výborné prohřívací schopnosti a pomáhá při zimomřivosti či chronické únavě. Zároveň působí proti infekcím v dýchacím ústrojí, podporuje jeho pročištění a stimuluje uvolňování hlenu. Éterický olej z černého kmínu také podporuje sebedůvěru a pocit jistoty.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Nigella Sativa Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.