Prohlédněte si vaše seznamy přání

Les Fleurs de Bach Kombinovaná esence ve spreji stres pro zvířata 10 ml

Les Fleurs de Bach Kombinovaná esence ve spreji stres pro zvířata 10 ml

Kombinovaná esence ve spreji Stres pomáhá najít klid a vyrovnanost během zátěžových období. Spojení květových esencí mírní projevy stresu a napětí, přináší klid a vyrovnanost.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kombinovaná esence ve spreji Stres Les Fleurs de Bach pomáhá najít klid a vyrovnanost během zátěžových období. Esence je vhodná primárně pro kočky, psi či koně, ale lze ji použít i pro jiná zvířátka. Spojení květových esencí mírní projevy stresu a napětí, přináší klid a vyrovnanost. Esence je vhodná při strachu z nových lidí či neznámých míst a situací.

Kombinovaná esence Stres pomůže především mazlíčkům, kteří se dostali do nové neznámé situace, která narušuje jejich rytmus života. Ve stres se může vyvinout příchod nového člena rodiny, změna majitele či přestěhování do nového prostoru či klece. Zvíře může reagovat změnou stravovacích návyků, neklidným či nedostatečným spánkem nebo dokonce sebepoškozováním. Kombinace květových esencí pomáhá tyto stavy harmonizovat, zklidňuje a pomáhá najít klid. Devaterník velkokvětý zmírňuje strach a pomáhá bojovat s panikou, zatímco netýkavka žláznatá uklidňuje podráždění a výbušnou netrpělivost.

Dávkování: 1- 3 střiky aplikujte do misky s vodou nebo s krmivem. Můžete aplikovat i 1 střik do srsti a vmasírovat.

Zvířata: hlodavci, kočky, koně, psi

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles , 75017, Paříž, Francie

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?