Hanoju Korálový vápník 100 g

Hanoju Korálový vápník 100 g

  • Bez DPH 522 Kč

Korálový vápník vyrovnává pH v organismu, přispívá ke správnému stavu kostí či svalů i správné činnosti metabolismu či nervového systému.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Korálový vápník Hanoju bez aromat, barviv a konzervantů je jedním z nejlepších zdrojů vápníku. Má vynikající vstřebatelnost a hodí se i pro děti, těhotné a kojící ženy. Vápník není důležitý jen pro zdravý stav kostí a zubů, ale také pomáhá udržovat ideální hladinu pH v těle, přispívá ke správné srážlivosti krve, činnosti metabolismu, svalů i nervů.

Korálový vápník představuje skvělý zdroj vápníku pro ty, kdo nechtějí nebo nemohou konzumovat mléko a mléčné výrobky. Korálový vápník nemá oproti mléku nepříznivé vedlejší účinky. Působí zásaditě, a napomáhá tak obnovovat správnou hladinu pH v organismu. Působí tak příznivě na problémy spojené s překyselením, jako jsou ekzémy, akné, svědivá kůže apod. Přispívá také ke správnému stavu kostí, kloubů, zubů, nehtů a vlasů, podporuje činnost nervového systému i vnitřních orgánů.

Dávkování: Prášek nasypte do 2 litrů vody a nechte přes noc odstát. Poté užívejte v průběhu celého dne. První týden přidávejte 1 gram, druhý týden 1,5 gramu a od třetího týdne cca. 2 gramy prášku.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: prášek z korálového vápníku

Obal: skleněný

Příznivé účinky: mozek a nervová soustava, revmatismus a artritida

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?