Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Hanoju Korálový vápník 100 g

Hanoju Korálový vápník 100 g

Korálový vápník je jedním z nejlepších zdrojů vápníku, který se podílí na udržení optimálního stavu kostí či zubů, ale také podporuje přirozené metabolické funkce.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Korálový vápník Hanoju neobsahuje aromata, barviva ani konzervanty a představuje jeden z nejlepších zdrojů vápníku. Vápník hraje roli při normální srážlivosti krve, podporuje činnost energetického metabolismu a svalů a taktéž se podílí na procesu buněčného dělení.

Vápník je také prospěšný pro růst a vývin kostí u dětí a napomáhá zachování normálního stavu zubů. Korálový vápník je vhodný pro ty, kteří z jakéhokoliv důvodu nemohou či nechtějí konzumovat mléko a mléčné produkty. Nevykazuje alergenní potenciál, a tak ho lze užívat při intoleranci laktózy.

Dávkování: Prášek nasypte do 2 litrů vody a nechte přes noc odstát. Poté užívejte v průběhu celého dne. První týden přidávejte 1 gram, druhý týden 1,5 gramu a od třetího týdne cca 2 gramy prášku.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6 , 49401, Damme, Německo , tel: +49 5491 84428 0

Nenašli jste to pravé? Co tohle?