Nobilis Tilia Levandule širokolistá, spaik 10 ml

Nobilis Tilia Levandule širokolistá, spaik 10 ml

  • Bez DPH 148 Kč

Rostlinná silice z levandule širokolisté má silný účinek na oblast dýchacího systému, pomáhá při astmatu, bronchititě a infekcích. Zároveň působí proti únavě a nadměrnému duševnímu vypětí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Levandule širokolistá je čistý éterický olej z levandule pocházející ze Španělska. Její vůně je jemná, květinová a s lehkým bylinným nádechem. Stejně jako ostatní druhy levandule má uklidňující účinky na psychiku, pomáhá zmírnit duševní napětí a její použití je vhodné také v obdobích zvýšeného stresu.

Na rozdíl od levandule lékařské má silnější účinky na fyzickou stránku organismu, působí zejména na oblast dýchacího traktu. Účinně zmírňuje dráždivý kašel a podporuje průchodnost dýchacích cest. Díky tomu je skvělým podpůrným přípravkem při astmatu, bronchitidě a také mnoha respiračních infekcích, zejména pak streptokokových.

Levandule širokolistá má také vliv na svalové a kloubní napětí, účinně pomáhá od bolestí a uvolňuje namáhaný pohybový aparát. Její povzbuzující účinky oceníte zejména při chronické únavě a duševním vyčerpání, kdy vám pomůže načerpat sílu a podpoří vaši sebedůvěru.

Harmonie a zklidnění

Éterický olej z levandule širokolisté je variací nejen pro vás, kdo milujete klasickou vůni levandule. Levandule širokolistá pochází ze Španělska a liší se jak svou vůní, tak účinky. Vůně levandule širokolisté je jemnější, více květinová a s typickými lehce bylinnými tóny. Skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy a vytvoří harmonickou atmosféru.

Načerpejte síly

Éterický olej z levandule širokolisté je ideální pro ty z vás, kdo se cítíte vyčerpaní a bez života. Pomůže vám konečně si odpočinout a načerpat novou energii. Levandule širokolistá má celkově povzbuzující účinky na tělo i mysl a je vhodná při chronické únavě a tělesném či duševním vyčerpání. Podporuje zdravé sebevědomí a dodává dobrou náladu.

Pro zdravé dýchací cesty

Éterický olej z levandule širokolisté má silnější účinky na fyzickou stránku organismu, než levandule úzkolistá. Působí zejména na dýchací trakt a uplatní se při mnoha onemocněních dýchacích cest. Pomáhá uvolňovat dýchací cesty při astmatu, podporuje vylučování hlenu při bronchitidě a zmírňuje kašel. Zároveň pomáhá při bolestech kloubů a svalů.

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství, pro děti do 3 let věku a při epilepsii. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.