Nobilis Tilia Levandule širokolistá, spaik - vyřaz 5 ml

Nobilis Tilia Levandule širokolistá, spaik - vyřaz 5 ml

Nobilis Tilia Levandule širokolistá je čistý éterický olej z levandule pocházející ze Španělska. Její vůně je jemná, květinová a s lehkým bylinným nádechem. Stejně jako ostatní druhy levandule má uklidňující účinky na psychiku, pomáhá zmírnit duševní napětí a její použití je vhodné také v obdobích zvýšeného stresu.

Na rozdíl od levandule lékařské má silnější účinky na fyzickou stránku organismu, působí zejména na oblast dýchacího traktu. Účinně zmírňuje dráždivý kašel a podporuje průchodnost dýchacích cest. Díky tomu je skvělým podpůrným přípravkem při astmatu, bronchitidě a také mnoha respiračních infekcích, zejména pak streptokokových.

Levandule širokolistá má také vliv na svalové a kloubní napětí, účinně pomáhá od bolestí a uvolňuje namáhaný pohybový aparát. Její povzbuzující účinky oceníte zejména při chronické únavě a duševním vyčerpání, kdy vám pomůže načerpat sílu a podpoří vaši sebedůvěru.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Levandule 10 ml

Éterický olej z levandule má silné zklidňující účinky na tělo i mysl, pomáhá při bolestech hlavy a nespavosti. Zároveň se využívá pro dezinfekci a ošetření drobných poranění.

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.