Nobilis Tilia Limetka 10 ml

Nobilis Tilia Limetka 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 127 Kč

Nobilis Tilia Limetka je čistá přírodní silice s mexické limetky vyráběná v lékopisné kvalitě. Svěží aroma limetky je velice populární díky svému vysokému energizujícímu potenciálu, jenž ihned zmírňuje známky únavy a zlepšuje schopnost koncentrace. Aroma limetky je o něco méně štiplavé a sladší než vůně citronu či bergamotu.

Éterický olej z limetky je nejčastěji využíván díky svým silným pročišťujícím účinkům na lidský organismus. Působí proti širokému spektru škodlivých mikroorganismů a má také protivirový a antiseptický efekt. Posiluje činnost lymfatického systému, díky čemuž podporuje vylučování nečistot z těla a zároveň zabraňuje vzniku otoků.

Limetka má výrazný vliv také na psychiku, pomáhá při depresích a špatné náladě. Zmírňuje chronickou úzkost a duševní napětí. Její příznivý vliv na zdraví oceníte také v případě trávicích obtíží, kdy pomáhá čistit žaludek a střeva a podporovat jejich harmonickou činnost.

Příval energie

Éterický olej z limetky od Nobilis Tilia je to pravé pro chvíle, kdy se cítíte unavení a bez života. Nabídne vám okamžitou vzpruhu a svěží citrusová vůně zaplaví vaši domácnost či kancelář a skvěle zneutralizuje nepříjemné pachy. Esenciální olej z limetky navíc zlepšuje schopnost koncentrace a pomůže vám naladit se na náročný den. 

Detoxikace a obnova

Éterický olej z limetky výrazně ovlivňuje psychickou stránku organismu. Nejen, že dodává energii, ale zároveň ovlivňuje náladu a přináší pozitivní náhled do života. Dodává odvahu a zmírňuje nervozitu či trému. Jeho účinky oceníte zejména v náročných životních obdobích, při nadměrném stresu a duševním vyčerpání, kdy vám pomůže nabrat nové síly a dodá optimismus.

Povzbuzení nejen pro pokožku

Éterický olej z limetky zároveň působí podpůrnými účinky při respiračních infekcích, proto jej oceníte zejména v období chřipek a nachlazení. Má tonizační a revitalizační účinky na pokožku a podporuje prokrvení. Díky antiseptickým vlastnostem chrání proti infekcím a pročišťuje dýchací cesty. Podporuje funkci lymfatického systému a urychluje odplavování škodlivých látek z těla. 

Magické umění aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil

Možné alergeny: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil

Aromaterapeutické účinky: stres a úzkost, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Levandule 10 ml

Éterický olej z levandule má silné zklidňující účinky na tělo i mysl, pomáhá při bolestech hlavy a nespavosti. Zároveň se využívá pro dezinfekci a ošetření drobných poranění.