Nobilis Tilia Litsea 10 ml

Nobilis Tilia Litsea 10 ml

  • Bez DPH 119 Kč

Rostlinná silice z čínské litsey má revitalizační vliv na tělo i mysl. Zmírňuje únavu, zlepšuje schopnost koncentrace a přináší okamžité osvěžení. Působí také proti otokům.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Litsea je čistá přírodní rostlinná silice z čínské litsey v lékopisné kvalitě. Vůně litsey je výrazně citrusová se sladkými tóny a má energizující účinky na tělo i mysl. Litsea cubeba působí příznivě při zvýšené únavě a poruchách koncentrace, je skvělým pomocníkem zejména v období stresu a nadměrného duševního vypětí.

Éterický olej z litsey napomáhá zmírňovat úzkost, odstraňuje sklíčenost a pomáhá celkové duševní harmonizaci. Působí jako přirozené antidepresivum a ustaluje náladu. Zároveň má dezinfekční účinky a je skvělou prevencí při širokém spektru infekčních onemocnění.

Koupel s éterickým olejem z litsey ulevuje od pocitu těžkých nohou, zmírňuje otoky a posiluje stěnu cév. Litsea přináší okamžité celkové osvěžení organismu a má vliv také jako přírodní afrodiziakum.

Síla a energie

Éterický olej Litsea Nobilis Tilia vám přinese okamžitou vzpruhu ve chvílích, kdy se cítíte unavení a slabí. Zaplaví vás doslova přívalem energie díky své jedinečné osvěžující vůně. Intenzivní citrusové aroma má revitalizační účinky na tělo i mysl. Litsea cubeba zlepšuje schopnost koncentrace a pomůže vám naladit se na náročný den. Zároveň skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. 

Proti špatné náladě i splínu

Éterický olej Litsea cubeba zároveň posiluje vaši psychiku a má příznivý vliv na psychickou odolnost. Působí jako přírodní antidepresivum, dodává dobrou náladu a posiluje mysl. Jeho účinky oceníte zejména v náročných životních obdobích, při nadměrném stresu a duševním vyčerpání, kdy vám pomůže nabrat nové síly a dodá optimismus. Litsea cubeba také podporuje sebedůvěru a působí proti nervozitě.

Podpora imunity

Éterický olej Litsea cubeba je přirozeně antibakteriální, proto dezinfikuje vzduch v místnostech a při inhalaci působí proti množení mikroorganismů, takže pomáhá při rýmě, chřipce a nachlazení. Zároveň podporuje přirozenou obranyschopnost, a tím i dlouhodobě chrání proti infekcím. Ulevuje od bolestí svalů a kloubů a zmírňuje také migrény a bolesti hlavy. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Litsea Cubeba Oil

Možné alergeny: Litsea Cubeba Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, mastná pleť, problematická pleť a akné, stres a úzkost

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.