Chios GMGA Mastichové kapsle, Chios Masticha Capsules

Chios GMGA Mastichové kapsle, Chios Masticha Capsules

  • Bez DPH 857 Kč

Kapsle s práškem z mastichy jsou skvělým pomocníkem při zažívacích obtížích, nechutenství i žaludečních vředech.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapsle s práškem z mastichy Chios GMGA jsou skvělým pomocníkem při zažívacích obtížích, nechutenství i žaludečních vředech. Čistá masticha obsahuje množství antibakteriálních látek, které harmonizují zažívání, působí proti gastritidě a ulevují od pálení žáhy i plynnatosti.

Masticha je s oblibou využívána pro své blahodárné účinky na trávicí trakt, který harmonizuje a podporuje jeho správnou činnost. Při dlouhodobém užívání antibakteriální látky obsažené v pryskyřici slouží jako podpůrná léčba žaludečních vředů a současně slouží i jako prevence jejich opětovného návratu. Masticha totiž působí proti bakteriím Helicobacter Pylori, které způsobují nejenom výskyt vředů, ale i gastritidy a pálení žáhy.

Kapsle s mastichovým práškem podporují zdravé zažívání i správnou tvorbu žaludečních šťáv, bojují proti onemocnění zažívacího traktu a ulevují od nepříjemných projevů po jídle, jako je plynnatost či pálení žáhy. Masticha je nejenom vhodnou podpůrnou léčbou při onemocněních žaludku, ale také skvělou prevencí před návratem těchto problémů.

Dávkování: 2 kapsle užívejte 1-2x denně, zapijte dostatečným množstvím vody. Pro dosažení viditelných výsledků užívejte alespoň po dobu 3 týdnů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Masticha, Rostlinné kapsle

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: 1. K. MONOMACHOU str, P.O.BOX 110, 82100 Chios Řecko, www.gummastic.gr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.