Nobilis Tilia Mateřídouška 5 ml

Nobilis Tilia Mateřídouška 5 ml

  • Bez DPH 123 Kč

Nobilis Tilia Mateřídouška je čistá přírodní silice z francouzské mateřídoušky, jenž má komplexní prospěšný vliv na fyzickou i psychickou stránku organismu. Vůně éterického oleje z mateřídoušky vás pohltí svými kořeněnými a bylinnými tóny v kombinaci s jemným dřevitým nádechem.

Olej z mateřídoušky má významný efekt na duševní rovnováhu, pomáhá při příznacích deprese a špatné náladě. Díky svým neurotonickým účinkům zmírňuje známky únavy a použití tohoto éterického oleje je prospěšné zejména v obdobích zvýšeného stresu a psychického vypětí.

Mateřídouška má také protizánětlivý efekt, pomáhá při mnoha častých infekčních onemocněních. Účinně mírní dráždivý kašel a ulevuje od příznaků rýmy. Mateřídouškový olej má skvělý účinek také na migrény a další z řad chronických bolestí celého těla.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Thymus Serpyllum Oil

Možné alergeny: Thymus Serpyllum Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, zvýšení krevního tlaku

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.