Nobilis Tilia Mateřídouška 5 ml

Nobilis Tilia Mateřídouška 5 ml

  • Bez DPH 123 Kč

Nobilis Tilia Mateřídouška je čistá přírodní silice z francouzské mateřídoušky, jenž má komplexní prospěšný vliv na fyzickou i psychickou stránku organismu. Vůně éterického oleje z mateřídoušky vás pohltí svými kořeněnými a bylinnými tóny v kombinaci s jemným dřevitým nádechem.

Olej z mateřídoušky má významný efekt na duševní rovnováhu, pomáhá při příznacích deprese a špatné náladě. Díky svým neurotonickým účinkům zmírňuje známky únavy a použití tohoto éterického oleje je prospěšné zejména v obdobích zvýšeného stresu a psychického vypětí.

Mateřídouška má také protizánětlivý efekt, pomáhá při mnoha častých infekčních onemocněních. Účinně mírní dráždivý kašel a ulevuje od příznaků rýmy. Mateřídouškový olej má skvělý účinek také na migrény a další z řad chronických bolestí celého těla.

Péče o tělo i mysl

Éterický olej z francouzské mateřídoušky Nobilis Tilia vás překvapí svými účinky na tělo i psychiku. Ačkoliv je mateřídouška u nás považována za vcelku obyčejnou rostlinu, tak éterický olej z ní má celou řadu zajímavých vlastností. Vůně mateřídoušky kombinuje působivé bylinné a kořeněné tóny spolu s lehkým dřevitým nádechem.

Revitalizace vaší duše

Éterický olej z mateřídoušky má silné účinky na psychiku. Pomáhá při všech příznacích deprese a příznivě ovlivní vaši náladu. Podporuje pozitivní myšlenky a dodává sílu do života. Zároveň působí proti stresu a je účinným neurotonikem. Mateřídoušku proto oceníte ve stresujících či napjatých obdobích, kdy vám ihned uleví a dodá potřebnou energii.

Proti bolestem

Mateřídouška proto pomáhá vyladit vaši psychiku a harmonizovat ji. Z jejích účinků na tělo stojí za zmínku zejména protizánětlivé a antiseptické vlastnosti, díky čemuž mateřídouška chrání vaše tělo před infekcemi. Ulevuje od příznaků rýmy a nachlazení a mírní kašel. Má rovněž účinky proti bolestem, zejména pak bolestem pohybového aparátu a migrénám.

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Thymus Serpyllum Oil

Možné alergeny: Thymus Serpyllum Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, zvýšení krevního tlaku

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Máta peprná 10 ml

Přírodní rostlinná silice se svěží mátovou vůní má příjemný chladivý efekt a pomáhá udržet průchodnost dýchacích cest. Působí při rýmě, trávicích obtížích a zmírňuje únavu.