Sanatur Mladý ječmen bio, tablety

Sanatur Mladý ječmen bio, tablety

  • Značka: Sanatur
  • Balení: 250 tablet, 100 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Certifikáty: BIO, VEGAN
  • Bez DPH 476 Kč

Mladý ječmen Sanatur v tabletách je bohatý na chlorofyl a aktivizující látky, které pomáhají udržet organismus v pracovním nasazení a udržují zdravý rytmus těla, mysli i duše. Ječmen je vhodným doplňkem stravy při detoxikačních redukčních dietách. Také zlepšuje stav pokožky a je vhodný při akné.

Mladý ječmen poskytuje celému organismu potřebné živiny i minerální látky. Ječmen je bohatý na množství snadno vstřebatelných živin, které dokáže naše tělo plně využít. Ty posilují imunitu, chrání organismus před nepříznivými vlivy stresu i civilizačních chorob, a zároveň působí skvěle protizánětlivě.

Mladý ječmen je plný vitaminů řady B, minerálních látek, betakarotenu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin. Ječmen tak působí pozitivně na obranyschopnost organismu, posiluje imunitu a činí tělo odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům i účinkům stresu.

Obsažená vláknina a bílkoviny navozují pocit plného žaludku a pomáhají proti přejídání i chuti na sladké. Mladý ječmen má navíc skvělé detoxikační účinky, napomáhá vyplavování škodlivých látek z těla a je díky tomu skvělým pomocníkem nejenom při jarní očistě.

Skladování: Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Dávkování: 2-5 tablet několikrát denně polknout a zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti do tří let.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Mladý ječmen (99 %) , Oxid křemičitý

Konzistence: pevná

Obal: skleněný

Příznivé účinky: cholesterol, posílení imunity, problematická pleť a akné, redukce váhy, revmatismus a artritida, snížení hladiny cukru, vysoký krevní tlak

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16, 78224 Singen Německo, www.sanatur.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?