Logona Mycí zem Lavaerde, bílá 150 g

Logona Mycí zem Lavaerde, bílá 150 g

  • Bez DPH 208 Kč

Bílá mycí zem Lavaerde má univerzální využití pro jemnou péči o celé tělo. Je vhodná pro péči o suchou a citlivou pleť  i pro jemné a slabé vlasy. Neobsahuje mycí tenzidy, nedráždí pokožku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bílá mycí zem Lavaerde Logona má velmi univerzální využití pro šetrnou a jemnou péči o celé tělo. Je vhodná pro péči o suchou a citlivou pleť, ale také pro jemné a slabé vlasy. Působí obzvláště citlivě díky tomu, že neobsahuje zbytečné mycí tenzidy, parabeny, ani žádná chemická činidla. Nenarušuje ochranný kožní film pokožky, ani nijak neovlivňuje její přirozenou pH hodnotu.

Jíl má skvělou schopnost na sebe vázat přebytečný maz, zbytky make-upu, starých kožních buněk a dalších nečistot. Zbytečně však pokožku nevysušuje a nenarušuje ještě více ochrannou bariéru suché pleti. Zároveň má lehký peelingový efekt. Pokožku přirozeně zjemňuje a rozjasňuje. Jíl je také bohatý na množství minerálních látek, které jsou nezbytné pro krásnou a zdravou pleť. 

Při použití krému jako šamponu na vlasy získáte krásně čisté lesklé, vyživené a provzdušněné vlasy s přirozeným objemem od kořínků. Mycí zem díky svému lehce abrazivnímu účinku jemně prokrvuje pokožku hlavy a odstraňuje odumřelé buňky. Zkvalitňuje tak schopnost pokožky přijímat účinné látky a vyživovat vlasové kořínky. Při pravidelném a dlouhodobém používání se tak dočkáte i rychleji rostoucích zdravých a pevných vlasů.

Příprava: Potřebné množství prášku smíchejte se zhruba dvojnásobným množstvím vlažné vody. Pro aplikaci na pokožku vytvořte hutnější směs, pro aplikaci na vlasy tekutější. Místo vody můžete použít i oblíbený rostlinný olej, šťávu či gel z Aloe vera.

Tip: Mycí zem můžete použít na odlíčení obličeje, jako masku, přisypat do koupele nebo třeba na čištění zubů.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Kaolin, Montmorillonite

Barva: bílá

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Produktové řady: Logona Lavaerde

Složení: bez lepku, bez parabenů, bez vůně, vhodné pro vegany

Typy pleti: citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Typy pokožky: citlivá pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Typy vlasů: jemné vlasy, normální vlasy

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

extra-jemné / eva 12. 10. 2016 15:47

Je to najjemnejší ílový prášok, s akým som sa stretla (je jemný asi ako škrob). Mne osobne vyhovujú trochu hrubšie íly - napríklad hnedý od Logony. Pleť perfektne vyčistil aj tento biely, no horšie sa mi s ním pracovalo. Ale ak potrebujete niečo extra-jemné bez akýchkoľvek peelingových účinkov, toto bude to pravé :)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?