Nobilis Tilia Neroli (pomerančový květ) 1 ml

Nobilis Tilia Neroli (pomerančový květ) 1 ml

  • Bez DPH 363 Kč

Éterický olej s velice příjemnou svěží květinovou vůní s hořkým tóny je účinný již v minimálních koncentracích. Přináší okamžité uvolnění, zmírňuje podráždění a známky stresu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Neroli je čistá rostlinná silice bez přidaných syntetických látek s účinkem na psychické i fyzické aspekty organismu. Má velice příjemnou vůni, která působí harmonickým dojmem a omámí vás svými svěžími květinovými tóny s mírně hořkým nádechem.

Éterický olej z Neroli je velice účinný již v nízkých koncentracích. Je možno jej používat samostatně či v kombinaci s dalšími esenciálními oleji. Je často využíván ve směsích pro období těhotenství a porodu. Celkově zmírňuje psychické i fyzické napětí a přináší uvolnění.

Neroli má významný efekt na psychiku, ulevuje při náladovosti a podrážděnosti. Jeho použití je vhodné v období zvýšeného stresu a duševního vypětí. Působí podpůrnými účinky při arytmiích, pocitech bušení srdce a vysokém tlaku. Je nazýván přírodním antidepresivem.

Harmonická vůně

Éterický olej Nobilis Tilia Neroli vás pohltí svou lahodnou vůní a na dlouhou dobu provoní váš domov. Vytváří atmosféru harmonie, dobré nálady a pohody. Jemně citrusová vůně neroli se sladkými a květinovými tóny dodává potřebnou energii. Neroli působí přímo antistresově a budete se díky němu cítit doma velice komfortně a odpočatě. 

Zklidnění a nabrání sil

Éterický olej z neroli má intenzivní účinky proti tělesnému i duševnímu vypětí. Působí proti stresu a pomůže vám v náročných a vypjatých chvílích. Esence z neroli vám pomůže vypnout a odpoutat se od starostí běžného dne. Má komplexní vliv na psychiku, působí proti úzkostem, nervozitě i trémě a je často využíváno jako krizová esence pro extrémní případy. 

Pěstěná pokožka

Esenciální olej z neroli uvítá také vaše pokožka. Neroli má  výjimečné vyživující účinky a dodává suché a zralé pleti vše, co potřebuje. Podporuje hydrataci pleti, vypíná ji a účinně předchází vzniku vrásek. Navrací pokožce mladistvý a vypnutý vzhled a přirozenou záři. Zároveň podporuje srdeční činnost a správnou funkci trávicího systému.  

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.