Nobilis Tilia Neroli (pomerančový květ) 1 ml

Nobilis Tilia Neroli (pomerančový květ) 1 ml

  • Bez DPH 363 Kč

Nobilis Tilia Neroli je čistá rostlinná silice bez přidaných syntetických látek s účinkem na psychické i fyzické aspekty organismu. Má velice příjemnou vůni, která působí harmonickým dojmem a omámí vás svými svěžími květinovými tóny s mírně hořkým nádechem.

Éterický olej z Neroli je velice účinný již v nízkých koncentracích. Je možno jej používat samostatně či v kombinaci s dalšími esenciálními olejemi. Je často využíván ve směsích pro období těhotenství a porodu. Celkově zmírňuje psychické i fyzické napětí a přináší uvolnění.

Neroli má významný efekt na psychiku, ulevuje při náladovosti a podrážděnosti. Jeho použití je vhodné v období zvýšeného stresu a duševního vypětí. Působí podpůrnými účinky při arytmiích, pocitech bušení srdce a vysokém tlaku. Je nazýván přírodním antidepresivem.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium var. Amara Oil

Možné alergeny: Citrus Aurantium var. Amara Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, nespavost a nervozita, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?