Hanoju Omega 3 lososový olej 90 kapslí

Hanoju Omega 3 lososový olej 90 kapslí

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 90 kapslí
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 304 Kč

Hanoju Omega 3 lososový olej v kapslích představuje výborný zdroj omega 3 mastných kyselin, které jsou důležité pro zdraví srdce a cévního systému, mají protizánětlivé účinky a přispívají ke kvalitě vlasů a nehtů. Dále v něm najdete vitaminy A, D a E. Lososový olej je proti klasickému rybímu oleji čistší, je lisovaný za studena a má vyšší koncentraci omega 3 a nabízí také lepší vstřebatelnost a využitelnost.

Lososový olej přispívá ke zdraví kardiovaskulárního systému a prevenci jeho onemocnění, a to například tím, že pomáhá zlepšovat oběh krve či snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Přispívá zároveň k potlačení zánětů v těle a lze ho užívat při kožních onemocněních, jako je akné či lupénka, ale i astmatu, artritidě či potížích s klouby. Lososový olej pomáhá celkově posilovat imunitní systém a působí příznivě i na psychiku a je vhodný i pro těhotné ženy, jelikož se podílí na správném vývoji dítěte.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 3krát denně spolu s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, není tedy náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Rybí olej, Vitamín E, Hovězí želatina, Glycerol, Voda

Konzistence: pevná

Obal: plastový, skleněný

Příznivé účinky: cholesterol, ekzémy a kožní onemocnění, mozek a nervová soustava

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?