Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Hanoju Omega 3 olej z peruánských sardinek

Hanoju Omega 3 olej z peruánských sardinek

Značka: Hanoju
374
Momentálně vyprodané na e-shopu

Olej z peruánských sardinek nabízí lepší vstřebatelnost a využitelnost v organismu než klasický rybí olej. Představuje výborný zdroj omega-3 mastných kyselin a vitaminů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Hanoju Omega 3 olej z peruánských sardinek v kapslích představuje výborný zdroj omega 3 mastných kyselin. Omega 3 mastné kyseliny se podílejí na udržení normálních funkcí kardiovaskulárního systému a udržují normální hladinu cholesterolu v krvi. Kromě toho podporují obranyschopnost organismu a přispívají k udržení normálního stavu zraku.

Hanoju Omega 3 olej z peruánských sardinek v kapslích obsahuje vitaminy A, D a E. Oproti klasickému rybímu oleji je čistší, je lisovaný za studena a má vyšší koncentraci omega 3. Nabízí také lepší vstřebatelnost a využitelnost. Obsažený vitamin A pozitivně ovlivňuje pokožku a zrakové funkce. Vitamin E napomáhá udržovat paměť v normální kondici, podporuje celkovou vitalitu organismu a také optimální stav kostí, zubů, kůže, nehtů a vlasů.

Vitamin D, který je v oleji taktéž obsažený, je důležitý pro normální stav kostí, zubů či svalové soustavy a přispívá k normálnímu fungování imunitního systému. Je však potřebný i pro normální růst a vývin kostí u dětí a také je nápomocný při vstřebávání vápníku a fosforu.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 3krát denně spolu s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Jedná se o doplněk stravy, není tedy náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Zrak, Mozek a krevní oběh

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6 , 49401, Damme, Německo , tel: +49 5491 84428 0

Z blogu (2)

Aromaterapie a pět elementů – Léto

Co dát veganům pod stromeček?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: