Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Energy Organic Sea Berry, bio 100 g

Energy Organic Sea Berry, bio 100 g

Jemně mletý prášek z plodů rakytníku je bohatým zdrojem vitaminů, minerálů a dalších látek, které jsou důležité pro organismus a působí příznivě na všechny meridiány.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Energy Organic Sea Berry je jemně mletý prášek z plodů rakytníku, který je báječným zdrojem zejména vitaminu C. Vitamin C podporuje normální imunitní funkce, podílí se na ochraně buněk před oxidačním stresem a současně napomáhá udržet normální tělesnou energii. Funguje jako prekurzor při tvorbě kolagenu, který je důležitý pro dobrý stav pohybového aparátu, zubů, pokožky, cévní soustavy, a navíc podporuje normální energetické spalování.

Energy Organic Sea Berry obsahuje ale i nezanedbatelné množství dalších látek jako vitaminy skupiny B, bioflavonoidy či třísloviny. Přípravek je bohatý také na minerální látky, například železo, draslík, měď nebo vápník. Rakytník nabízí široké spektrum účinků, mimo jiné dokáže výborně podpořit normální činnost imunitního systému. Dále podporuje trávení a napomáhá normálnímu fungování kardiovaskulárního systému. Rakytník však působí příznivě také na stav pokožky a u mužů napomáhá normální funkci prostaty. Dle TČM ovlivňuje všechny meridiány.

Dávkování: 1 čajovou lžičku (4 gramy) prášku rozmíchejte ve sklenici čisté vody. Užívejte 1-3krát denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem.

Ostatní kategorie: Semena a plody

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?