Nobilis Tilia Rozmarýn bio 10 ml

Nobilis Tilia Rozmarýn bio 10 ml

  • Bez DPH 152 Kč

Nobilis Tilia Rozmarýn b.s. cineol je čistá rostlinná silice z tuniského rozmarýnu v lékopisné a bio kvalitě. Vůně rozmarýnu je velmi charakteristická a vyznačuje se svěžími bylinnými tóny s lehce dřevitým nádechem. Tato vůně vás okamžitě uvolní a působí velice uklidňujícím dojmem.

Éterický olej z rozmarýnu je skvělým pomocníkem při zánětech dýchacích cest, jako je chřipka, rýma či nachlazení. Působí jako mukolytikum - pomáhá rozpouštět hlen a usnadňuje jeho odstraňování z dýchacího traktu. Podporuje vykašlávání a brání nadměrnému množení bakterií.

Rozmarýn má vliv také na psychiku, kdy je často označován jako přírodní antidepresivum. Posiluje schopnost soustředění a prodlužuje výkonnost. Zároveň zlepšuje mozkovou činnost, zvyšuje krevní tlak a dlouhodobě ulevuje od bolestí. Má také prohřívací účinky a podporuje lokální prokrvení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.