Nobilis Tilia Rozmarýn bio 10 ml

Nobilis Tilia Rozmarýn bio 10 ml

  • Bez DPH 152 Kč

Čistě přírodní rostlinná silice z rozmarýnu působí proti onemocněním dýchacích cest, zlepšuje mozkovou činnost a podporuje soustředění. Přináší dobrou náladu a prodlužuje výkonnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Rozmarýn b.s. cineol je čistá rostlinná silice z tuniského rozmarýnu v lékopisné a bio kvalitě. Vůně rozmarýnu je velmi charakteristická a vyznačuje se svěžími bylinnými tóny s lehce dřevitým nádechem. Tato vůně vás okamžitě uvolní a působí velice uklidňujícím dojmem.

Éterický olej z rozmarýnu je skvělým pomocníkem při zánětech dýchacích cest, jako je chřipka, rýma či nachlazení. Působí jako mukolytikum - pomáhá rozpouštět hlen a usnadňuje jeho odstraňování z dýchacího traktu. Podporuje vykašlávání a brání nadměrnému množení bakterií.

Rozmarýn má vliv také na psychiku, kdy je často označován jako přírodní antidepresivum. Posiluje schopnost soustředění a prodlužuje výkonnost. Zároveň zlepšuje mozkovou činnost, zvyšuje krevní tlak a dlouhodobě ulevuje od bolestí. Má také prohřívací účinky a podporuje lokální prokrvení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství, pro děti do 3 let věku, při epilepsii a vysokém krevním tlaku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rozmarýna 10 ml

Přírodní rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní působí stimulačně a pomáhá při chronické únavě. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a působí při zánětech dýchacího systému.