TML Rybí tuk Omega 3

TML Rybí tuk Omega 3

Rybí tuk v želatinových kapslích je nejen zdrojem esenciálních mastných kyselin, ale kromě nich obsahuje také cenné vitaminy A, D či E.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Rybí tuk v želatinových kapslích je zdrojem esenciálních mastných kyselin, konkrétně omega-3, DHA a EPA (0,135 gramu v jedné kapsli). Kyselina DHA napomáhá udržovat v kondici mozkové a zrakové funkce. V součinnosti s kyselinou EPA pak přispívá k uchování normální hladiny triglyceridů v krvi a harmonizuje srdeční činnost.

Kromě toho je rybí tuk bohatý také na vitaminy A, D a E. Vitamin A napomáhá udržovat normální funkce zraku. Vitamin D udržuje v kondici kosti, zuby i svalovou soustavu a pozitivně ovlivňuje stav vlasů, nehtů a pokožky. Kromě toho také přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu. Vitamin E pak napomáhá chránit buňky před účinky oxidačního stresu, hraje roli při podpoře celkové kondice organismu a paměťových funkcí a je také nápomocný při zachování normálního stavu pokožky, nehtů a vlasů.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle 2-3× denně během jídla.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Jedná se o doplněk stravy, který nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: TML a.s., Zábrdovická 2, Brno Česká republika, https://tml-bylinka.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?