Energy Skeletin, kapsle 135 ks

Energy Skeletin, kapsle 135 ks

  • Značka: Energy
  • Balení: 135 ks
  • Ostatní kategorie: Vlasy
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 505 Kč

Energy Skeletin je přírodní bioinformační přípravek se složením bohatým na důležité minerály a stopové prvky, jež podporují správnou funkci pohybového aparátu a napomáhají udržet zdravý stav všech pojivových tkání. Působí příznivě na tvorbu kostní hmoty, je vhodným doplňkem stravy při mnoha kloubních či kostních onemocněních.

Díky obsahu jemně rozemleté sépiové kosti je výrobek bohatý na množství minerálních látek, jako je vápník či hořčík. Tyto prvky jsou důležité jak pro stavbu kostí, tak jako biologický katalyzátor mnoha metabolických dějů v organismu. Skeletin pomáhá při degenerativních procesech kosti a úbytku kostní hmoty, jako je osteoporóza, která nastává zejména ve vyšším věku či v období hormonálních změn. Působí pozitivně také na klouby a při onemocněních chrupavek, mezi které patří například artróza či revmatismus.

Skeletin napomáhá efektivnímu hospodaření s minerály v organismu, čímž podporuje budování kosti v období růstu a naopak zabraňuje jejímu rychlému úbytku ve stáří. Díky všestrannému vlivu také zvyšuje kvalitu vlasů a nehtů, zlepšuje elasticitu pokožky a celkově posiluje funkci pohybového aparátu. Je vhodný také pro sportovce či v obdobích zvýšené potřeby minerálních látek.

Použití: Po třech týdnech používání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle ráno, 2 kapsle v poledne a 1 večer po jídle.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let a osoby přecitlivělé na včelí, mořské a sójové produkty.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Glycine Soja (Soybean) Oil, Gelatin, Os Sepiae Powder, Glycerin, Collagen, Fish Oil, Aqua, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Glyceryl Monostearate, Rosa Canina (Rose Hip) Extract, Beeswax (Cera Alba), Caramel, Lecithin

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Estrozin 50 ml

Kapky Estrozin využívají kombinaci bylin, která pomáhá ženám při menstruaci, stabilizuje cyklus a působí pozitivně v období menopauzy. Přírodní fytohormony pomáhají tělu vytvářet chybějící estrogen.