Energy Skeletin

Energy Skeletin

Bioinformační přípravek Skeletin v sobě kombinuje sépiovou kost, kolagen a bylinné výtažky z kopřivy či šípkové růže. Právě kopřiva, mimo jiné, napomáhá správnému stavu kloubů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Energy Skeletin je přírodní bioinformační přípravek se složením bohatým na minerály a stopové prvky a je určený pro kosti, klouby, pojivové tkáně a pokožku. V jeho složení najdete kromě bylinných výtažků také sépiovou kost, kolagen nebo rybí olej.

Sépiová kost představuje bohatý zdroj minerálních látek a stopových prvků, zejména pak vápníku, který podporuje kondici zubů, kostí a svalů. Další složkou Skeletinu je pak rybí olej, v němž najdeme množství omega-3 mastných kyselin, ale také vitaminu D. Výtažek z kopřivy má na lidský organismus řadu pozitivních účinků, z nichž můžeme jmenovat například to, že, stejně jako šípková růže, podporuje činnost imunitního systému a celkovou vitalitu. Kopřiva kromě toho přispívá ke správnému stavu kloubů a je bohatým zdrojem železa.

Použití: Po třech týdnech používání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle ráno, 2 kapsle v poledne a 1 večer po jídle.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let a osoby přecitlivělé na včelí, mořské a sójové produkty. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Vlasy

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?