Medikomed Skořice 10 ml

Medikomed Skořice 10 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 89 Kč

Medikomed Skořice je přírodní éterický olej bez dalších přidaných ingrediencí, jenž je velice oblíbený díky své lahodné kořeněné vůni se sladkými tóny, jenž dodá vašemu domovu či pracovišti atmosféru harmonie. Aroma skořice má hřejivý podtext a lze jej skvěle kombinovat s dalšími vůněmi.

Éterický olej ze skořice má skvělý vliv na psychiku a podporuje emocionální harmonii. Naplňuje duši pocitem tepla a zmírňuje samotu či psychickou tenzi. Zvyšuje inspiraci a podporuje přirozenou kreativitu. Působí antidepresivně, zlepšuje náladu a dodává optimismus do života.

Skořicový esenciální olej je jedním z nejsilnějších antibakteriálních prostředků používaných v aromaterapii. Účinně brání množení bakterií a dalších mikroorganismů a uplatňuje se zejména při běžných respiračních onemocněních, jako je nachlazení či viróza.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Nepoužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.