Sanatur Spiru B vitamin komplex, kapsle

Sanatur Spiru B vitamin komplex, kapsle

  • Značka: Sanatur
  • Balení: 90 kapslí, 58 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Obsahuje BIO spirulinu a komplex vitamínů řady B. Tyto vitaminy podporují látkovou výměnu, posilují nervový a imunitní systém. Jsou důležité pro správnou činnost srdce a cév a pro tvorbu krve. Spirulina Platensis patří k nehodnotnějším nižším rostlinám všech dob. Na Zemi se vyskytuje přibližně 3,5 miliard let a zásadním způsobem se podílela na tvorbě atmosféry. Překlad botanického názvu Spirulina

Obsahuje BIO spirulinu a komplex vitamínů řady B. Tyto vitaminy podporují látkovou výměnu, posilují nervový a imunitní systém. Jsou důležité pro správnou činnost srdce a cév a pro tvorbu krve. Spirulina Platensis patří k nehodnotnějším nižším rostlinám všech dob. Na Zemi se vyskytuje přibližně 3,5 miliard let a zásadním způsobem se podílela na tvorbě atmosféry. Překlad botanického názvu Spirulina zní „malá spirála“. Svou strukturou je tato mikrořasa stejně jednoduchá jako účinná. Spirulina je považována za přirozený zdroj železa, dodává organismu široké spektrum výživných a esenciálních látek, bez nichž by správné fungování organismu nemohlo být zajištěno. Další předností spiruliny je její tenká buněčná stěna z lehce stravitelných polysacharidů. Organismus tak snadno vstřebá obsažené důležité látky. Vhodný doplněk při zvýšené psychické či fyzické zátěži, během těhotenství nebo v období přechodu.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: kapsle
barva: zelená
balení: skleněný obal

dávkování: 1 kapsle 3x denně polknout a zapít vodou. Neobsahuje lepek ani laktózu.
složení: Panmol-B-Komplex (přírodní B-vitamin z Quinoa zrn), Bio spirulina, celulosová kapsle

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Společnost Sanatur jako jediná na českém trhu uvádí doplňky stravy kombinující účinky Spiruliny se širokým spektrem dalších vitamínů a minerálů. Kvalitu zaručuje unikátní know-how a 30 let zkušeností s pěstováním prvotřídních vysoce kvalitních mikroskopických řas. Sanatur spolupracuje již více než 25 let s ISO 9001, certifikovanou bio-farmou na řasy z jižního Taiwanu. Spirulina od Sanaturu je výjimečná tím, že prospěšné minerální látky přirozeně přijímá již při svém růstu a nejsou do ní uměle přidávány až při zpracování, jak je běžné při výrobě většiny ostatních podobných přípravků. Řasy jsou pěstovány a vyráběny podle zásad ekologického zemědělství. Pěstují se v horské pitné vodě a nutriční a aktivní látky jsou kontrolovány v každé růstové fázi. Sklizeň probíhá v době nejvyšší nutriční koncentrace. Řasy jsou pěstovány podle přírodních rytmů. BIO Spirulina je pěstována a certifikována podle přísných standardů BCS a Naturland. Pro zaručení nejvyšší kvality prochází v Německu každá zásilka řas mikrobiologickou kontrolou, inspekcí na toxické látky, těžké kovy a pesticidy. Tablety jsou vyráběny bez přidání jakýkoliv aditiv a kapsle neobsahují žádná plnidla.

kontakt na výrobce:
Sanatur GmbH
Gessellschaft fur Naturprodukte
lm Haselbusch 16
78224 Singen
Deutchland
www.sanatur.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Příznivé účinky: detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity, únava, vysoký krevní tlak, žaludeční problémy

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16, 78224 Singen Německo, www.sanatur.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?