Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 002 Yin Qiao Jie Du Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 002 Yin Qiao Jie Du Wan

TCM formule 002 Yin Qiao Jie Du Wan neboli Chlad ranní mlhy pomáhá zlepšovat stav organismu při pálivých bolestech v krku se zarudnutím a otokem a při horečnatých stavech.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

TCM formule 002 Yin Qiao Jie Du Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Chlad ranní mlhy pomáhá zlepšovat stav organismu při pálivých bolestech v krku se zarudnutím a otokem, při bolestech hlavy a při horečnatých stavech. Formule pomáhá tišit bolesti hlavy a v krku, pomáhá zlepšit stav sliznic a aktivovat imunitní systém. Napomáhá rychlejšímu zvládnutí infekce, a tím i přirozenému snížení teploty.

Směs se užívá v případech časného stádia nachlazení zejména v období jara a léta, které je provázeno horečkou, bolestmi v krku a bolestí hlavy. Je vhodná také při výskytu chřipky nebo vyrózy. Chlad ranní mlhy přispívá ke zlepšení stavu vyrážek při sluneční alergii a akutních alergických stavů. Tato TCM formule je vhodná i při dětských nemocech, jako jsou příušnice, spalničky nebo zarděnky.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 8 dražé 3-4x denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zimolez Japonský, Zlatice převislá, Máta mnohokalichová, Platykodon Velkokvětý, Lopuch větší, Sója obecná, Lékořice uralská, Klanošanta jemnolistá, Lofater štíhlý

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?