Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 002 Yin Qiao Jie Du Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 002 Yin Qiao Jie Du Wan

  • Bez DPH 187 Kč

Objednej si mě do 19. 12. 10:00 a budeš mě mít doma do Vánoc.

TCM formule 002 Yin Qiao Jie Du Wan neboli Chlad ranní mlhy pomáhá zlepšovat stav organismu při pálivých bolestech v krku se zarudnutím a otokem a při horečnatých stavech.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 002 Yin Qiao Jie Du Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Chlad ranní mlhy pomáhá zlepšovat stav organismu při pálivých bolestech v krku se zarudnutím a otokem, při bolestech hlavy a při horečnatých stavech. Formule pomáhá tišit bolesti hlavy a v krku, pomáhá zlepšit stav sliznic a aktivovat imunitní systém. Napomáhá rychlejšímu zvládnutí infekce, a tím i přirozenému snížení teploty.

Směs se užívá v případech časného stádia nachlazení zejména v období jara a léta, které je provázeno horečkou, bolestmi v krku a bolestí hlavy. Je vhodná také při výskytu chřipky nebo vyrózy. Chlad ranní mlhy přispívá ke zlepšení stavu vyrážek při sluneční alergii a akutních alergických stavů. Tato TCM formule je vhodná i při dětských nemocech, jako jsou příušnice, spalničky nebo zarděnky.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 8 dražé 3-4x denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zimolez Japonský, Zlatice převislá, Máta mnohokalichová, Platykodon Velkokvětý, Lopuch větší, Sója obecná, Lékořice uralská, Klanošanta jemnolistá, Lofater štíhlý

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?