Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 002 Yin Qiao Jie Du Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 002 Yin Qiao Jie Du Wan

Skladem > 5 ks

TCM formuli 002 Yin Qiao Jie Du Wan neboli Chlad ranní mlhy lze používat při stavech spojených s horečkou a svěděním v krku, a to hlavně v období jara a léta.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formuli 002 Yin Qiao Jie Du Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Chlad ranní mlhy lze užívat zejména při stavech spojených s horečkou, ucpaným nosem a škrábáním či svěděním v krku, a to hlavně v období jara a léta.  Tyto projevy jsou často signálem škodlivé energie nahromaděné v těchto místech.

TČM nedoporučuje prudké srážení teploty, ale spíše se zaměřit na postupné odstraňování škodlivin. Formule Chlad ranní mlhy s obsahem máty, lopuchu či klanošanty působí tak, že uvolňuje povrch, vylučuje horký vítr a také toxickou horkost.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 8 dražé 3-4x denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?