Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 015 Zuo Jin Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 015 Zuo Jin Wan

TCM formule 015 Zuo Jin Wan neboli Obnova spálené země, pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestech žaludku, pálení žáhy, říhání, zápachu z úst, vracení se kyselých žaludečních šťáv a aftech v ústech.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 015 Zuo Jin Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Obnova spálené země, pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestech žaludku, pálení žáhy, říhání, zápachu z úst, vracení se kyselých žaludečních šťáv a aftech v ústech.

Formule pomáhá upravovat peristaltiku a pohyb svaloviny trávicí trubice směrem shora dolů, a kromě toho působí protizánětlivě a pomáhá proti hyperreaktivitě - nadměrnému vylučování žaludečních šťáv. 

Směs se užívá v případech gastritidy, žaludečních vředů, zánětů nosohltanu, parodontózy, zánětů dásní či aftů v ústech.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli neužívejte při nachlazení, mohla by symptomy spojené s nachlazením zhoršit. Užívání opět obnovte 3 dny po odeznění symptomů nachlazení. Tuto formuli neužívejte při menstruaci, nýbrž vysaďte v den počátku periody a opět obnovte užívání dva dny po ukončení periody. Tělo tak má možnost obnovit svoje harmonizační schopnosti a odpočinout si od pevného rytmu, co formule diktuje. U mužů a žen bez periody lze zařadit u formule týdenní pauzu po třítýdenním užívání. Alternativně můžete vysadit každý 7. den užívání.

Dávkování: Užívejte 1-3x denně 4-10 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?