Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 057 Yu Dai Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 057 Yu Dai Wan

TCM formule 057 Yu Dai Wan neboli Přehrazení toku žluté řeky je vhodná při zarudnutí či svědění sliznic ženských orgánů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 057 Yu Dai Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Přehrazení toku žluté řeky je klasickou směsí k pročištění horké vlhkosti v ledvinách či játrech, k doplnění krve a yin. Obsahuje například pivoňku bělokvětou nebo rehmanii lepkavou a doporučuje se při zarudnutí či svědění sliznic ženských orgánů. 

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Formule se nepodává během menstruace. Lze kombinovat s některým z bylinných čípků.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8-16 kuliček do vymizení obtíží.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?