Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 057 Yu Dai Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 057 Yu Dai Wan

TCM formule 057 Yu Dai Wan neboli Přehrazení toku žluté řeky pomáhá zlepšovat stav organismu v případě svědivého či pálivého výtoku a zarudlé sliznice ženských orgánů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 057 Yu Dai Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Přehrazení toku žluté řeky pomáhá zlepšovat stav organismu v případě svědivého či pálivého výtoku a zarudlé sliznice ženských orgánů.

Formule pomáhá podporovat imunitu a tím usnadňovat boj proti zánětu, podílí se na úpravě zažívání a také hormonální hladiny.

Směs se užívá v případě gynekologického výtoku provázeného svěděním a pálením sliznic a gynekologických zánětů vyvolaných hormonální nerovnováhou, nevhodnou stravou, špatně fungujícím zažívánim nebo narušenou imunitou.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Formule se nepodává během menstruace. Lze kombinovat s některým z bylinných čípků.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8-16 kuliček do vymizení obtíží.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Pajasan žláznatý, kůra, Pivoňka bělokvětá, Rehmanie lepkavá modif., Děhel čínský, Galgán lékařský, Korkovník amurský, Koprníček wallichův

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.