Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 057 Yu Dai Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 057 Yu Dai Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 057 Yu Dai Wan neboli Přehrazení toku žluté řeky pomáhá zlepšovat stav organismu v případě svědivého či pálivého výtoku a zarudlé sliznice ženských orgánů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

TCM formule 057 Yu Dai Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Přehrazení toku žluté řeky pomáhá zlepšovat stav organismu v případě svědivého či pálivého výtoku a zarudlé sliznice ženských orgánů.

Formule pomáhá podporovat imunitu a tím usnadňovat boj proti zánětu, podílí se na úpravě zažívání a také hormonální hladiny.

Směs se užívá v případě gynekologického výtoku provázeného svěděním a pálením sliznic a gynekologických zánětů vyvolaných hormonální nerovnováhou, nevhodnou stravou, špatně fungujícím zažívánim nebo narušenou imunitou.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Formule se nepodává během menstruace. Lze kombinovat s některým z bylinných čípků.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8-16 kuliček do vymizení obtíží.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Pajasan žláznatý, kůra, Pivoňka bělokvětá, Rehmanie lepkavá modif., Děhel čínský, Galgán lékařský, Korkovník amurský, Koprníček wallichův

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.