Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 075 Bao He Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 075 Bao He Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 075 Bao He Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Tajemství Mandarinovo, pomáhá zlepšovat stav organismu při říhání, pocitu netrávení a tlaku v žaludku po jídle. Podporuje trávení při přejedení se.

Formule slouží jako podpora trávení po přejedení se. Zlepšuje trávicí schopnosti a pomáhá při pocitu plnosti, říhání, nutkání na zvracení a celkové tíze a malátnosti.

Směs se užívá v případech trávicích poruch při přejídání, tlaků v žaludku po vydatném jídle a tlaků po jídle pozřeném ve spěchu či stresu.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Medicinální droždí, Hořčice setá, Pornatka kokosová, Ječmen obecný, Ředkev setá, Mandarinka obecná, Zlatice převislá, Hloh peřenoklanný

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.