Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 075 Bao He Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 075 Bao He Wan

TCM formule 075 Bao He Wan neboli Tajemství Mandarinovo pomáhá zlepšovat stav organismu při říhání, pocitu netrávení a tlaku v žaludku po jídle. Podporuje trávení při přejedení se.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 075 Bao He Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Tajemství Mandarinovo pomáhá zlepšovat stav organismu při říhání, pocitu netrávení a tlaku v žaludku po jídle. Podporuje trávení při přejedení se.

Formule slouží jako podpora trávení po přejedení se. Zlepšuje trávicí schopnosti a pomáhá při pocitu plnosti, říhání, nutkání na zvracení a celkové tíze a malátnosti.

Směs se užívá v případech trávicích poruch při přejídání, tlaků v žaludku po vydatném jídle a tlaků po jídle pozřeném ve spěchu či stresu.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Medicinální droždí, Hořčice setá, Pornatka kokosová, Ječmen obecný, Ředkev setá, Mandarinka obecná, Zlatice převislá, Hloh peřenoklanný, kukuřičný škrob, Rýžový škrob, Leštící látka: talek

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.