Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 111 Bei Xie Shen Shi Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 111 Bei Xie Shen Shi Wan

TCM formule 111 Bei Xie Shen Shi Wan pomáhá zlepšovat stav organismu při svědivých kožních zánětech dolní poloviny těla, při pocení dolních končetin a při gynekologickém výtoku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 111 Bei Xie Shen Shi Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Údolí mokřinových polí pomáhá zlepšovat stav organismu při svědivých kožních zánětech dolní poloviny těla, při pocení dolních končetin a při gynekologickém výtoku.

Formule pomáhá působit proti mikroorganismům, které jsou příčinou zánětů, ale také pomáhá harmonizovat hormonální nerovnováhu a podporuje správnou funkci imunitního systému.

Směs se užívá v případě gynekologického výtoku, který je žlutý, svědivý či pálivý a v případě mokvavého ekzému či vyrážky horšící se vlhkým prostředím. 

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. U kožních obtíží je vhodná konzultace s terapeutem TCM.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 až 16 kuliček. Známky zlepšení se objevují po jednom měsíci, k úplnému odstranění potíží je potřebné užívání kolem půl roku.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Ostatní kategorie: Vlasy

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?